ARAMA YAP
Yeni Ürünler
0

Wee Baby ile bebeğiniz güvende!

Wee Baby’nin yeni nesil hızlı, güvenilir ateş ölçer teknolojisiyle tasarladığı ürünü artık satışta!

Bebeklerin ateşi yükseldiğinde kullanılan ateş ölçerler, bu dönemde bebekleri için endişelenen annelerin ve babaların en büyük yardımcıları. Wee Baby’nin yeni nesil hızlı, güvenilir ateş ölçer teknolojisiyle tasarladığı temassız ateş ölçer; vücut modunda üç renkli arkadan aydınlatma göstergesi, yüksek ateş sesli uyarı özellikleri ile bebeklerin ateşinin kolaylıkla ölçülmesini sağlıyor.

Japon algılama sistemi ile temassız ölçüm!weebaby_temassizatesolcer

Alından 3 cm-5 cm uzaklıktan vücut sıcaklığını ölçmek için özel olarak tasarlanan cihaz, japon algılama sistemi ile bebeğin ateşini vücuda temas etmeden hızlı ve rahat bir şekilde ölçümleyebiliyor. Japon sensörü sayesinde de arka arkaya yapılan ölçümlerde farklı sonuçları almanın önüne geçiyor. Yüksek ateş durumunda sesli uyarı veriyor.

Renkli ve geniş ekran LCD dijital ekranıyla ışığa gerek duymadan kullanma imkânı sağlayan temassız ateş ölçer, ateş birimini hem Celcius hem de Fahrenheit cinsinden görüntüleyebiliyor. Ateş ölçer aynı zamanda bebek biberonunun, banyosunun, oda sıcaklığını ölçümleyebiliyor. Uyuyan bebekler için sessiz mod seçeneği de bulunan cihazın, son 32 sıcaklık ölçümünü hafızada tutma özelliği de bulunuyor.

 

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın