ARAMA YAP
Cilt Bakımı
0

Vücut Peelingi ile Bedeniniz Nefes Alsın

Sarmaşık ekstreli toksin atıcı Elancyl Vücut Peelingi

Elancyl Gommage Toksin Atıcı Vücut Peelingi sarmaşık özlerinin gücü ile, vücuttan su atılmasını sağlayıcı etkiye sahiptir. Cildi ölü hücrelerden arındırarak sağlıkla nefes almasına, kendini yenilemesine destek olur. Banyo sırasında tüm vücudunuza zarar vermeyen nazik dokunuşlarla uyguladığınızda arındırıcı ve tazeleyici etkisi ile vücudun nem dengesinin korunmasına yardımcı olur ve bedeniniz yeniden eski yumuşaklığına, parlaklığına kavuşur.

Düzenli yapılan peeling ile cildin ölü hücrelerden arınarak sağlıkla nefes alması, kendini yenilemesi mümkündür.

Elancyl GommageElancyl Gommage Peeling, içeriğinde bulunan sarmaşık özlerinin güçlü etkisi sayesinde cildin toksinlerden arınmasına yardımcı olurken fazla su depolanmasını engeller. Nazik temizleme ajanları ile banyo sırasında peeling etkisiyle cildi ölü hücrelerden arındırıcı ve vücuttan su atılmasını sağlayıcı bir etkiye sahiptir. Duşta rahatlıkla kullanılabilen Elancyl Vücut Peelingi, ölü deriyi uzaklaştırarak cildin bozulmasını, matlaşmasını önler, cildi ferahlatır ve yumuşaklığını tekrardan kazanmasına yardım eder.

Elancyl Vücut Peelingi  Haftada 1 veya 2 kez kullanarak mükemmel sonuçlar elde etmeniz mümkün. Duş sırasında dairesel hareketlerle uygulayın ve bol su ile durulayın.

 

Elancyl Gommage Moussant Tonifiant Peeling Eczane Satış Fiyatı: 150 ml 55 TL

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın