ARAMA YAP
Saç Bakımı
0

URBAN CARE’in yepyeni serisi ‘EXPERT’ ile tanışın…

Her kadın saçlarının hızla ve sağlıkla, güçlenerek uzamasını ister. Şampuan, saç bakım toniği, arındırıcı ve saç kökü güçlendirici deniz tuzu saç peelinglerinden oluşan EXPERT serisi, etkin formülü ve yoğun içerikleri ile bunu vaad ediyor. Saçı besleyen, güçlendiren ve saç oluşumunu destekleyen en önemli vitaminlerden olan Biotin ve saçların uzamasına yardımcı, dökülmeye engel olan Kafein EXPERT serisinde başrolde…         

EXPERT SERIES ; Biotin & Caffeine Hair Scalp Shampoo – 39.90 TL

Biotin ve Caffein içeren, hızlı uzamaya yardımcı, saç köklerini güçlendiren ve sağlıklı saç görünümü sunan, saç kalitesini artıran Biotin & Caffein Shampoo aynı zamanda saç köklerinde derinlemesine arınma sağlıyor. Kepek oluşumunu azaltmaya yardımcı oluyor. Saçların çevresel faktörlere ve ısı işlemlerine karşı dayanıklılığını artırıyor.

EXPERT SERIES ; Biotin & Caffeine Hair Scalp Tonic Sprey – 29.90 TL

Biotin ve Caffein içeren, saç köklerini güçlendirerek dökülmeyi azaltan, zayıf ve güçsüz saç köklerini onararak yeni saç oluşumunu destekleyen bu eşsiz saç toniği aynı zamanda saçların daha hızlı uzamasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki çay ağacı yağı ile saç derisindeki kepek ve kaşıntı gibi problemlerin giderilmesini sağlıyor.

EXPERT SERIES ; Biotin & Caffeine Peeling Shampoo – 39.90 TL

EXPERT SERIES ; Tea Tree & Lemon Peeling Shampoo 39.90 TL

Cildimizin nasıl ki arınmaya ihtiyacı var ise saç diplerinin de zamanla oluşan, dış faktörlerden yada kullanılan ürünlerden kaynaklanan tıkanıklıklardan arınmaya ihtiyacı oluyor. Saç bakım ürünlerinin en yenisi olan saç peelingi ise bu arındırmayı sağlıyor. URBAN CARE’in iki farklı çeşit ile sunduğu deniz tuzu saç peelinglerinden Biotin & Caffeine peeling şampuanı saç derisini derinlemesine arındırırken içeriğindeki biotin ve caffein ile yeni saç oluşumunu destekliyor, saç köklerini güçlendirerek daha hızlı uzayan, sağlıklı görünen saçlar vaad ediyor.

Tea Tree & Lemon peeling şampuanı ise çay ağacı ve limonun arındırıcı, canlandırıcı etkilerinden faydalanarak derinlemesine temizlenme sağlıyor. Özellikle yağlı ve hacimsiz saçlar için uygundur. Düzenli kullanımda kepek, kaşıntı, yağlanma gibi saç dibi problemlerini azaltıyor.

#urbancare, #sacbakimi, #expertseries, #sacinonemi, #peeling

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın