ARAMA YAP
Makyaj
0

Tüm bakışları üzerinize toplamaya hazır mısınız?

Flormar’ın yeni StyleMatic dudak kalemleri ve Color Up rujları ile dudaklara yepyeni bir dokunuş! Kolay uygulama sağlayan yumuşak dokuları ve birbirinden canlı renkleri ile dudaklarınız hiç olmadığı kadar dikkat çekici!

Flormar’ın eğlenceli renkleri, üstün kalıcılığı, kolay kullanılan yapısı ve yumuşak dokusu ile de dikkat çeken StyleMatic dudak kalemi ve Color Up rujlar ile makyajınızın yıldızı dudaklarınız oluyor!On iki farklı tondan oluşan renk seçeneği ve tek sürüşte yoğun renk veren StyleMatic dudak kalemi makyajınızın vazgeçilmezi olacak. Sunduğu geniş renk yelpazesi ile makyajınıza özgürlük ve karakter katan StyleMatic lip, ister rujla ister tek başına, göz alıcı bir sonuç vadediyor.

Color Up rujlar on farklı renk seçeneği ve hafif yapısı ile dudaklarınızı daha canlı göstermeye hazır! İçeriğindeki besleyici yağlar ile dudağınızın nemini kaybetmesini önlerken eğlenceli renkleri ile de ilk bakışta dikkat çeken dudaklar yaratıyor.

Flormar’ın kolay uygulama imkanı sunan StyleMatic dudak kalemleri ve Color Up rujları ile tüm bakışları üzerinize toplamaya hazır mısınız?

Makyaj çantanızın vazgeçilmezi olmaya aday Flormar StyleMatic dudak kalemleri ve Color Up rujlar dudaklarınızın daha dolgun ve baştan çıkarıcı görünmesini sağlıyor. Dudaklarınızı ön plana çıkartan ve asansörlü sistemi ile kolay kullanım imkanı veren Flormar StyleMatic ve Color Up, günün her anında makyajınızın vazgeçilmezi olacak!

#flormar, #isilti, #stylematic, #cekici

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın