ARAMA YAP
Anne-Bebek Modası
0

TRIFIX i-Size yenilendi!

Britax Römer oto koltuk serilerinin yeni üyesi olan TRIFIX i-Size 76 ile 105 cm (9 aylıktan yaklaşık 4 yaşa kadar) arasındaki çocuklar için bir dizi gelişmiş güvenlik özellikleri ile çocuklara çok daha güvenli ve konforlu seyahat sunuyor.

Yeni renk seçenekleri ve yeni siyah kasa tasarımı ile daha şık ve estetik görünüme sahip olan TRIFIX i-Size popüler olan Baby Safe i-Size ana kucağının ideal devam koltuğudur.

Güçlü ve dengeli bir uyum sağlayan yeni TRIFIX i-Size, i-Size oturma pozisyonlarını karşılayan, ISOFIX’li ve Top Tether bağlama noktası bulunan her araçla uyumludur. Oto koltuğunun daha fazla ayak boşluğu sağlayan ve sabitliği güçlendiren benzersiz kurulumu için ek bir dayanağa ihtiyacı yoktur. Entegre ISOFIX bağlantıları özel olarak TRIFIX i-Size için tasarlanmıştır. Çocuklar için eşsiz bir koruma sağlar,  kolay ve güvenli kuruluma yardımcı olur.

Dört bir yandan koruma sağlayan Trifix i-Size destekli yan kanatları ve enerjiyi absorbe ederek çocukları çarpışmanın etkilerinden koruyan SICT-inside teknolojisi sayesinde çocuklara optimum koruma sunar.  Ek olarak V şeklindeki baş yastığı çocuğun çarpışma esnasındaki kafa hareketini kontrol etmek için tasarlanmıştır. Önden çarpışma anında Britax Römer’in patentli Pivot Link sistemini içeren ISOFIX teknolojisi çarpışmanın kuvvetini aracın kendi koltuğuna yani aşağıya doğru yönlendirir ve bu şekilde baş ve boyun yaralanmalarını önler, aynı zamanda ribanalı dikiş teknolojili Top Tether çarpışma anında çocuğun öne doğru hareketini en aza indirger. TopTether’ın özgün dikiş modeli kontrollü bir şekilde yırtılır ve çarpışma anında önden gelen darbenin kuvvetini absorbe eder.

Bu özellikler 5 noktalı emniyet kemeri ve yumuşak neoprene performans göğüs pedleriyle (kolay çıkarılır ve yıkanırlar) çocuğu her yönden gelebilecek tüm darbelere karşı korumaya yardımcı olur. Eşsiz güvenlik önemleri, ebeveynlerin değerli yolcularının özenle bakıldığını bilerek rahatlıkla yolculuk etmelerine izin verir.

#britaxrömer, #trifixisize, #pivotlink, #isofix, #toptether

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın