ARAMA YAP
Cilt Bakımı
0

The Body Shop’tan hediye önerileri

Koskoca bir yıl daha geride kalmak üzere… The Body Shop bu yıl da listenizdeki tüm sevdiklerinize özel yeni ve beklenmedik hediye seçenekleri sunarken yeni yıl ruhunu canlandırıyor. Vücut nemlendiricileri, duş jelleri, cilt bakım ve makyaj ürünleriyle dopdolu bir yıl sizi bekliyor. Üstelik The Body Shop bu yıl ileri dönüşüm için özel olarak tasarlanan hediye paketleri ve çevreci yöntemleriyle daha sürdürülebilir bir yılbaşı geçirmenizi sağlıyor.

Almond Milk & Honey Premium Hediye Seti, yılbaşı özel serilerinin 3 farklı kokusunu da barındıran Üçlü Body Butter Hediye Seti, Kar Küresi Hediye Seti, Himalayan Charcoal Arındırıcı Hediye Seti, White Musk For Men Hediye Çantası ve Kenevir Nemlendirici Hediye Seti dikkat çekiyor.

Dahası marka, tüm dünyada hediye paketi ve ambalaj malzemeleri kullanımını azaltarak 2019 yılına nazaran 40 tondan fazla kağıt ve 7 tondan fazla plastik kullanımında tasarruf sağladı.

İster hazır setlerle ister kendi hediyenizi oluşturmak için birbirinden farklı seçenekler yeni yılı unutulmaz bir hediye ile taçlandırmanızı sağlayacak. Siz de sevdiklerinize özel hediyeler seçerken The Body Shop mağazalarına gelerek; doğadan ilham alan sevdiğiniz ürünleri birbirinden şık ambalaj seçenekleri ile alarak kendi hediye setinizi oluşturabilir, sevdiklerinizin yeni yılını eşsiz kılabilirsiniz.

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın