ARAMA YAP
Cilt Bakımı
0

Thalia Natural Beauty’den gençlere özel seri: Marshmallow Miselar

Gençlere özel hazırlanan ve şampuan, saç kremi, duş jeli, yüz temizleme suyu, yüz temizleme köpüğü, el kremi, sabun olmak üzere yedi üründen oluşan seri, içeriğindeki hatmi çiçeğiyle cildi temizlerken gözenekleri küçültüyor, siyah noktaların ve sivilcelerin oluşumunun engellenmesine katkıda bulunuyor, saç dökülmelerini önleyip saçlara hacim kazandırıyor.

Thalia Natural Beauty’nin gençlere özel hazırladığı Marshmallow Miseral Serisi, gençlerin en büyük cilt problemlerinden olan sivilceler, siyah noktalar ve saç dökülmelerinin engellenmesine destek veriyor. Serinin etken maddesi ise adından da anlaşılacağı üzere hatmi çiçeği (marshmallow).

Binlerce yıldır hem beslenmede hem tıpta kullanılan hatmi çiçeği, “müsilaj” olarak adlandırılan ve dokularda yumuşatıcı etki yaratan sakıza benzer bir madde içeriyor; bu maddenin yüksek oranda nemlendirici ve tonik etkisi söz konusu. Hatmi çiçeğinde ayrıca nişasta, pektin, ham şeker, cilt için yararlı aminoasitlerden biri olan asparagin, licithin, çeşitli vitaminler ve mineraller bulunuyor.

Hatmi çiçeğinin cilt üzerinde iyileştirici bir etkisi var. Sivilceleri, siyah noktaları, cilt lekelerini ve yanıklarını gidermesi, ciltteki ölü hücreleri temizleyip sağlıklı bir cilt dokusu yaratması, cildi temizleyip gözenekleri küçültmesi, öte yandan gözaltı torbalarını azaltması bu iyileştirici etkilerinden birkaçı. Bunların yanı sıra hatmi çiçeği, cildi harika bir şekilde nemlendiriyor ve derinlemesine bakım yapıyor, iyi bir cilt toniği olmasıyla dikkat çekiyor. Hatmi çiçeği saçlarda da harikalar yaratıyor. Saç dökülmelerini önleyip saçları güçlendiriyor, yumuşatıyor, parlaklık ve hacim kazandırıyor.

Genç ciltler için 

Tüm cilt tiplerine uygun olan yüzde 100 doğal ve yüzde 100 inovatif Thalia Natural Beauty Marshmallow Miselar Serisi; şampuan, saç kremi, duş jeli, yüz temizleme suyu, yüz temizleme köpüğü, el kremi ve sabun olmak üzere yedi üründen oluşuyor.

Marshmallow Miselar Şampuan: Ürün, saçınızı kökten uca derinlemesine temizlemek, jöle, saç spreyi, saç köpüğü gibi şekillendiricilerin, saç bakım yağları ve durulanmayan koruyucu ürünler gibi saç bakım ürünlerinin ve dış faktörlerin kalıntılarını saçınızdan uzaklaştırmak amacıyla özel olarak geliştirildi. Marshmallow Miselar Şampuan, içeriğindeki hatmi çiçeği özleriyle saçlarınıza tazelik katar. İçerdiği besleyici yağlar ve vitaminlerle saçınıza kaybettiği nemi geri kazandırır, ipeksi bir yumuşaklık verir.

Marshmallow Miselar Saç Kremi: Ürün, saçları ağırlaştırmadan yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve parlatır. Hatmi çiçeği özleri, saç kuruluğunu ortadan kaldırmaya ve saçınızın uzun süre nemli ve formda kalmasına yardımcı olur.

Marshmallow Miselar Duş Jeli: Arındırıcı ve nemlendirici bileşiklerle zenginleştirilmiş olan Marshmallow Miselar Duş Jeli, hatmi çiçeğinin yumuşatma özelliği ve hoş kokusuyla büyülü bir duş keyfi sunar.

Marshmallow Miselar Su: Ürün, içeriğindeki gelişmiş temizleme ajanları sayesinde cildinizdeki kiri ve makyajı etkili biçimde ve nazikçe temizler. Cildinizi yumuşak ve nemli bırakır. Yağlanmanın, gerginliğin ve kuruluğun giderilmesine yardımcı olur.

Marshmallow Miselar Yüz Temizleme Köpüğü: Ürün, içeriğindeki temizleme aktifleri ve kremsi köpüğüyle cildinizi yağ, makyaj kalıntıları ve kirden arındırmak üzere formüle edilmiştir. Cildinizi hassas bir biçimde temizler ve sakinleştirir. Hoş kokusunun yanı sıra yüzünüzün canlı ve ışıltılı bir görünüm almasına yardımcı olur.

Marshmallow Miselar El Kremi: Tatlı-enerjik kokusu ve hatmi çiçeği özleriyle ellerinizi yumuşatır, pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Hızlı emilim sağlayan özel formülüyle kullanım sonrası yağlılık hissi bırakmaz.

Marshmallow Miselar Doğal Sabun: Ürün, doğal bileşenler ve nemlendiriciler içeren formülüyle hassas cildinizi zarar vermeden temizler, kurumasını önler ve bir bariyer görevi görerek cildinizin doğal özelliğini korumasını sağlar. İçeriğindeki yoğun hatmi çiçeği özleri sayesinde istenmeyen oluşumların ve ciltteki yağlanmanın önlenmesine yardımcı olan mükemmel bir yüz ve banyo sabunudur.

#blog, #ciltbakimi, #thalianatural, #facecream, #marshmallow, #miselar, #handcream, #elkremi, #oneriler, #urun, #yeni, #new, #tavsiye, #kampanya, #news, #beauty, #trend

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın