ARAMA YAP
Moda
0

SWAROVSKI’NİN SK17 koleksiyonuyla ışıltı seninle!

Swarovski’nin yeni 2017 Sonbahar/Kış Saat Koleksiyonu modern kadının ihtişam dozunu artıracak, günün her anı cesur ve çekici hissetmesini sağlayacak göz kamaştırıcı, zahmetsiz ve şık tarzlar sunuyor. Swarovski’nin benzersiz DNA’sı taşıyan yeni seri, zarif tasarımlardan cesur parçalara, zamansız tarzlardan sezonun en son trendlerine, çok yönlü parçalardan oluşuyor.

Göz alıcı bir ihtişam için tek ihtiyacınız olan Crystalline Hours Quartz. 2016 yılında piyasaya sunulan otomatik çeşidinden türetilen Crystalline Hours Quartz modern ayrıntılarla vurgulanmış 40’ların modasından esinlenen tasarımıyla önceki modelin özelliklerini devam ettiriyor. Swarovski imzası taşıdığını belli eden yaklaşık 2.000 ışıltılı kristaliyle bir saatten çok daha fazlası; göz kamaştırıcı bir aksesuar. Tasarım canlı kırmızı, beyaz ve siyahın yanı sıra siyah üzerine zarif pembe altın tonu da dahil oldukça geniş ve çekici bir renk paletiyle geliyor. Bu saatte kullanılan özel Crystalline tekniği organik bir tarz sunan Crystalline Oval ve deri kordon ve halka bileklik çeşitleri bulunan Crystalline Pure modellerinde de devam ettirildi.

Crystalline seçeneklerinin yanı sıra koleksiyonda dikkat çeken bir başka tasarım da yeni ve ultra-modern Octea Nova. Tasarım tek parça safir camdan 68 kusursuz façetayla şekillendirilen göz kamaştırıcı kesme kristal çerçeveyi öne çıkaran minimalist kasasıyla çağdaş bir estetik sunuyor.

Seçkin, zamansız ve cesur, yeni Era Journey günlük kullanabileceğiniz mükemmel bir kronograf. Graceful Lady ve Graceful Mini ise her tarz kıyafetle takabileceğiniz zarif ve son moda iki model. 20 adet hareketli Swarovski Zirconia ile oyuncu bir hava katılmış Lovely Crystals ve zarif, ışıltılı bilekliğiyle seçkin bir tarz sunan Aila modeli de küçük boy saat trendi için uygun olabilir.

#swarovski, #sk17

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın