ARAMA YAP
Yaşam
0

SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE SINGER İLE PEMBE DÜŞLER

ONUNKİ BİR AŞK HİKAYESİ;SINGER DİKİŞ MAKİNESİ…

Aşkı ifade eden sembol herkese göre kırmızı bir kalp olabilir. Ancak SINGER’e göre iki kişi arasındaki ölümsüz bağın simgesi bir dikiş makinesi… Çünkü Isaac Merritt SINGER, ilk dikiş makinesini 1850 yılında tüm kalbiyle sevdiği eşi için icat etti. O günden beri ürettiği her model, marka için aşkın yeni bir ifadesi demekti. SINGER şimdi de Sevgililer Günü için pembe düşler kuranlara pembe rengiyle dikkat çeken SIMPLE 3223R modelini geliştirdi. Model; sadece özel bir hediye olarak Sevgililer Günü’ne değil, pratik özellikleri ile hayal gücüne de renk katıyor, aynı zamanda kadınların tüm hünerlerini ortaya çıkartıyor.

SINGER’in pembe renkli SIMPLE 3223R modeli, 28 değişik dikiş ve dekoratif desenin yanı sıra 5 mm genişliğinde zigzag da yapabiliyor ve 4 adımda ilik açabiliyor. Esnek dikiş, çevrilebilir desen seçici ile desen seçme, overlok dikişi, geri dikiş, serbest kol dikişi, tek hareketle iğne hareketini durdurup masura sarabilme gibi özellikleri de dikişte büyük kolaylık sağlıyor. Düğme dikme, fermuar dikme, çift iğne kullanımı ile yan yana paralel dikiş dikebilme (reçme dikişi) modelin diğer özellikleri arasında… Ayrıca, opsiyonel ayaklarla kenar kıvırma, kordonlama, gizli fermuar dikebilme, nervür büzgü dikişi yapabilme, kasnak nakışı uygunluğu ile Çin iğnesi, beyaz iş vb. çeşitli nakış tekniklerini uygulayabilme gibi fonksiyonlara da sahip olan ürün, opsiyonel iğne kullanımı ile kot (2026 kot iğnesi) penye – triko (2045 penye – jarse iğnesi) da dikebiliyor. Elektronik pedala sahip, seri ve sessiz çalışan SINGER SIMPLE 3223R model dikiş makinesi, küçük boyutlarıyla evde fazla yer kaplamıyor, hafif olduğu için de istenilen yere kolayca taşınabiliyor.

SINGER SIMPLE 3223R model dikiş makinesini, tüm SINGER bayilerinden ve www.singer.com.tr adresinden satın alabilirsiniz. www.singer.com.tr adresinden vereceğiniz siparişlerde dikiş makineniz, 100 TL ve üzeri alışverişinizde sağlanan ücretsiz kargo avantajıyla ve en kısa sürede size ulaşıyor.  

#pembedusler, #singersimple, #rengarenk, #sevgililergunu

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın