ARAMA YAP
Saç Bakımı
0

Saçlarınıza Kaybettiği Esnekliği Geri Kazandırın

sivikremBirçok kadın saç kremi ya da saç maskesi yerine durulanmayan sıvı saç kremlerini tercih ediyor. Saçı ağırlaştırmadan bakım yapan bu formüller, saç tellerine derinlemesine nüfuz edip nemlendiriyor ve saçların kolay şekil almasını sağlıyor. Saçlarınızın beslenip, banyo sonrası daha kolay taranmasını sağlamak için Charm&Beauty tarafından seçilen sıvı saç kremlerini tercih edin!

 

 

Boyalı Saçlar İçin…

Marlies Möller Brilliance Color Seal Conditioning Spray 87 TL

Her saç yıkamadan sonra, nemi havluyla alınmış saçlara rengin kalıcılığını arttıran bir sprey krem uygulayın. Bu sıvı saç kremi, saçı UV ışınlarının olumsuz sivikrem1etkilerine karşı korurken, saç rengini muhafaza ediyor ve parlaklık sağlıyor.

 

sivikrem22

Yatıştırıcı Formül…

Aussie Miracle Recharge Frizz Remedy Sıvı Saç Kremi 23,90 TL

Söz dinlemeyen kıvırcık saçlarınızı Pantenol ve Avustralya Jojoba Çekirdeği Yağı Özü içeren bu elektriklenme öleyici sıvı saç kremi ile terbiye edin, muhteşem, belirgin buklelere sahip olun.

3sivikrem3

Besleyici Bakım…

Dove Besleyici Bakım Sıvı Saç Kremi 12,95 TL

Saça derinlemesine nüfuz eden fiber aktifler içeren formülü ile saçı koruyor. Badem ve argan yağı içeren ultra hafif nutri-oil sistemi saç tellerini kolayca ayırıyor, gün boyu pürüzsüzlük veriyor.

sivikrem44

Esneklik Ve Parlaklık…

Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive Sıvı Saç Kremi 12,90 TL

Yedi besleyici bakım yağı içeren formülü ile anında etki edip kolay tarama ve fark edilir esneklik sağlıyor. Saç tellerini ve uçlarını onarıp yeniden yapılandırıyor. Saç kırılmalarında yüzde 95’e varan azalma sağlıyor.

5sivikrem5

Yağ Terapisi…

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Sprey Krem 80 TL   

Bu iki aşamalı sprey krem, birinci aşamadaki değerli yağın parlaklık verici etkisi ile ikinci aşamanın bakım yapıcı ve saçın dolaşıklığını açan etkisini birleştiriyor. Göz alıcı parlaklık, besleyicilik ve yumuşaklık veriyor.

sivikrem66

Sağlıkla Uzayan Saçlar…

Elidor Sağlıkla Uzayan Saçlar Sıvı Saç Kremi 6,95 TL

İçeriğindeki Biotin (H Vitamini) kompleksi sayesinde saçların daha sağlıklı, güçlü ve esnek şekilde uzamasına yardımcı oluyor. Saç tellerini kökten uca besliyor.

 

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın