ARAMA YAP
Saç Bakımı
0

Saçlara Protein Takviyesi!

sac1Küçükken anneniz sizi peynir, süt ve yumurta ile beslerdi. Şimdi siz de çocuklarınızın yeteri kadar protein alabilmesi için onlara süt ürünleri ve yumurtayı sevdirmek için uğraşıyorsunuz. Saçlarınıza da aynı özeni gösterin ve onları düzenli olarak proteinle besleyin. İnanın faydasını göreceksiniz.

Sepet Sepet Yumurta

Yumurta saçı yumuşatır ve doğal bir parlaklık verir. Yumurta maskesi ile saçınızı nemlendirip saç dökülmesini de önleyebilirsiniz. Saçınız çok uzunsa dört, orta uzunlukta saçlar için de iki adet yumurtayı bir kasenin içine kırın ve çatalla iyice çırpın. Saçlarınızı Rausch Parlaklık Verici Şampuan (73 TL) (1) ile yıkadıktan sonra iyice durulayın. Daha sonra çırpılmış yumurtayı kökten uca kadar uygulayıp 10-15 dakika bekleyin. Sonra saçınızı arındırmak için soğuk suyla durulayın ve yumurtalı Rausch şampuanlasacc tekrar yıkayın. Bu şampuan, içeriğindeki taze yumurta sarısından elde edilen değerli proteinler ve bitkisel yağlar sayesinde, kuru ve kırılgan saçları güçlendiriyor, doğal bir parlaklık kazandırıyor.

Yumurta maskesini sakın sıcak su ile durulamaya kalkmayın, aksi halde yumurtalar sıcağın etkisiyle pişer ve durulaması çok zor olur. Maskeye birkaç kaşık zeytinyağı da ekleyebilirsiniz.

Süt Banyosu…

Sütün içindeki vitamin ve mineraller saçı yumuşatır ve kırılmasını engeller. Saç derisindeki kaşıntıyı da sütle uygulayacağınız basit bir kürle giderebilirsiniz. Yarım litre süte çeyrek litre su ekleyip bu karışımı her banyodan sonra temiz saça uygulayın. Saçlarınız sac2kısa sürede daha parlak bir görünüme ulaşacak. Watson’s Süt Proteinli Saç Bakım Cilası (8,50 TL) (2) da uygulayabilirsiniz. İçeriğindeki süt, buğday proteini ve E Vitamini sayesinde saçı kökten uca derinlemesine besliyor, saçlara daha sağlıklı, ipeksi bir görünüm veriyor.

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın