ARAMA YAP
Cilt Bakımı
0

Pratik ve suya dayanıklı Sinoz Bronzlaştırıcı Sprey Güneş Yağı yaz boyu sizinle

Yaz boyu denizde ya da havuzda, sağlıkla bronzlaşmaya yardımcı olan Sinoz Bronzlaştırıcı Sprey Güneş Yağı, plaj çantanızdan eksik etmemeniz gereken ürünlerin başında geliyor.  UVA/UVB koruma faktörü ile güneş ışınlarına karşı bariyer görevi görürken ideal bronzluğa yardımcı olan bu özel güneş yağı, SPF 15 koruma faktörü ile cildinizi güneş ışınlarına karşı korumaya da destek olur.

İçeriğindeki E Vitamini ile cildinizi besleyen ve cildin kurumasını önlemeyi amaçlayan bu özel sprey, suya dayanıklı yapısı ve pratik şişesiyle de plajların vazgeçilmezi olmaya aday. Sinoz Bronzlaştırıcı Sprey, bronzlaştırıcı yağ kıvamındaki yapısıyla özel olarak formüle edilmiştir. Formülündeki Avobenzone ile cildinizi UVA ışınlarına karşı korumaya yardımcı olabilir. Böylece cilt lekesi görünümünü ve kırışıklık görünümünü en aza indirmenize destek sağlayabilir. 

Sinoz Besleyici Vücut Losyonu ise içeriğindeki %5 panthenol ile havuz, deniz ve güneşten sonra alınan duş ertesinde cildinize yoğun nem desteği vermeye yardımcı olur. içeriğindeki aloe vera özleri ve panthenol ile tüm vücudunuzda onarıcı bakım sağlamaya yardımcı olmak için yaz boyu plaj çantanızda olması gereken ürünlerin başında gelen bu özel losyonu, tüm vücudunuza masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Sinoz, cilt bakım ürünleriyle Türkiye’nin birçok iline kolay sipariş ve hızlı teslimat imkanı sağlıyor.

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın