ARAMA YAP
Sosyal Projeler
0

PFAFF’TAN WİFİ BAĞLANTILI CREATIVE ICON™ DİKİŞ VE NAKIŞ MAKİNESİ…

Dikiş makinelerinde en son teknolojiyi ve yenilikleri hanımların hizmetine sunan PFAFF şimdi CREATIVE ICON™ modeli ile zamanın ötesine geçmeyi başarıyor. CREATIVE ICON™ dikiş ve nakış makinesi, en büyük çalışma alanı, en büyük dokunmatik ekran, bulut depolama alanı ve nakış bildirim uygulaması gibi benzersiz özellikleri sayesine dikiş makinelerinin geleceğini gözler önüne seriyor.

En rahat çalışma alanı…

PFAFF’ın CREATIVE ICON™ dikiş ve nakış makinesi modeli, hanımlara rahat dikiş dikme olanağı sağlayan en büyük çalışma alanı genişliğini (310 mm) ve yüksekliğini (140mm) sunuyor. Üstelik bu geniş çalışma alanını aydınlatan özel aydınlatma sistemi ile hanımların gölgesiz çalışmaları da mümkün oluyor.

En büyük dokunmatik ekran…

CREATIVE ICON™, bir dikiş makinesinde göreceğiniz en büyük (10.1 inç) dokunmatik ekrana sahip. Yüksek çözünürlüklü tablet ekranı büyüklüğündeki multitouch/çoklu dokunmatik ekranda, kullanıcılar parmakları ile deseni hareket ettirebiliyor, yönünü çevirebiliyor, ölçeklendirebiliyor, kaydırabiliyor, kaldırabiliyor ve sürükle & bırak işlemi yapabiliyor. Ürünün ekranında görünen her şey Türkçe olduğu için de herkes kolayca kullanabiliyor. CREATIVE ICON™ ayrıca tamamen otomatik iğne iplik geçirici ve WiFi bağlantısı ile de dikkat çekiyor.

Bulut Depolama alanı

PFAFF’ın CREATIVE ICON™ dikiş ve nakış makinesi, son teknolojiyi dikiş makinelerinin bir parçası haline getiriyor. MySewnet™ bulut depolama alanına sahip olan ürün, dosyaları ve klasörleri cihazlar arasında paylaşmanızı mümkün hale getiriyor. Kullanıcılar böylece akıllı telefonlarına indirdikleri aplikasyon ile çektikleri her fotoğrafı anında nakış motifi haline getirip işleyebiliyor. Üstelik bunun için dikiş makinesinin yanında olmaları bile gerekmiyor. Belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile makinede sisteme giriş yaptığınızda akıllı telefonunuz ve makine senkronize oluyor. Akıllı telefonunuzdaki aplikasyon ile çekilen fotoğrafları makineniz anında nakış motifi olarak görebiliyor ve hemen işleyebiliyor.

Nakış Bildirim Uygulaması

CREATIVE ICON™ size işinizin ne zaman biteceğini de söylüyor. Nakış bildirim uygulaması SewNotice™ makinenizde işlenen nakışın ne kadar kaldığını gösteriyor. Böylece artık makinenin başında oturmanıza da gerek kalmıyor. Akıllı telefonunuzdan süreci takip edip nakış bittiğinde makinenizin yanına gitmeniz yeterli oluyor.

Otomatik güncelleme özelliği…

Dikiş makinenizin yazılımı size daha iyi hizmet sağlayabilmek için otomatik olarak da güncelleniyor. “Yardım Merkezi” ise kapitone, dikiş ve nakış işleri için interaktif ekranda 100’den fazla animasyonlu ya da resimli açıklayıcı (Türkçe açıklamalı) kılavuz ile dikiş dikerken size yardımcı olmak için hazır bekliyor.

800’den fazla dahili nakış deseni…

Yeni besleme mekanizmalı, geliştirilmiş performans ve dayanıklılık için tamamen yeniden tasarlanan Orijinal IDT™ Sistem, en ince ipliklerle bile mükemmel sonuçlar elde etmek için geliştirilmiş ActivStitch™ teknolojisi, ürünün diğer özellikleri arasında yer alıyor. PFAFF’ın CREATIVE ICON™ dikiş ve nakış makinesi, 4 yeni benzersiz ileri dikiş tekniği de sunuyor. Dalgalı dikişler, radyant dikişler, üçlü şerit dikişler ve dantel dikişler, hanımlar için çocuk oyuncağı haline geliyor. Toplamda 100’den fazla yeni nakış deseni ve 800’den fazla dahili nakış deseni ile hanımlar yaratıcılıklarını diledikleri gibi kullanabiliyor.

#pfaff, #dikisnakismakinesi, #creativeicon, #bulutteknolojisi

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın