ARAMA YAP
Söyleşi
0

Paul James Merchant: Makyajı kolaylaştıracak çok amaçlı ürünleri tercih edin

kryo1Dünyaca ünlü profesyonel makyaj markası olarak bilinen Kryolan’ın Senior Make-Up Artisti Paul James Merchant, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’ndeki Nubia’nın açılışına katıldı. Birbirinden cezbedici ve kalıcılığını uzun süre koruyan Kryolan ürünleriyle harikalar oluşturdu…

Günümüzde çalışan kadınlar her zaman meşgul. Gündüz makyajını geceye taşımanın en pratik yolları nelerdir?

Kryolan Lip’n Cheek hayat kurtarıcı bir ürün. Bu çok amaçlı ürünle yanaklara ve dudaklara daha göz alıcı bir renk verebilirsiniz. Bir çift takma kirpik ve Kryolan Cream Liner ile, bir dakikada daha anlamlı bakışlara sahip olabilirsiniz. Makyajı kolaylaştıracak ve gece ilerledikçe akmayacak çok amaçlı ürünleri tercih edin.

En beğendiğiniz 2014/14 Kış makyaj trendleri nelerdir?

Bu sezon çılgın pembe tonlarına bayılıyorum. Gözlerde ise yoğun bakır ve bronz renkleri çok şık duruyor.

Bu kış kadınlar hangi makyaj ürünlerini yanından ayırmamalı?

Kryolan Dermacolor, Make-up Blend ve Glamour Glow Palette ürünlerine bayılıyorum. Sadece bu üç ürünler ömrünüzü bile geçirebilirsiniz. Tabii ki dudaklar için Kryolan High Gloss in Touch da unutulmamalı.

kryo4

Bu sezon takma kirpikler çok moda ama her gün uygulamak çok zor. Takma kirpik uygulamanın daha pratik bir yöntemi var mı?

Masaya bir aynayı yatay olarak koyun ve kirpik takarken aşağı doğru bakın. Ne yaptığınızı görmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Yapışkan maddenin biraz kurumasını beklerseniz daha kolay yapıştırırsınız.

Hangi yıldızlarla çalışıyorsunuz? Hangi Hollywood yıldızı ya da modele makyaj yapmak için can atıyorsunuz?

İngiltere’de X-Factor yarışmasının katılımcılarına makyaj yapıyorum. Julia Roberts’a makyaj yapabilmeyi çok isterdim, onun yüzü ve gözleri çok anlamlı, bence onun güzelliğini makyajımla belirginleştirebilirdim. Kate Moss’un doğal görünümünü de hep çok sevmişimdir, umarım bir gün makyaj yapmak nasip olur.

Çok teşekkür ederiz.

 

 

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın