ARAMA YAP
Genel Sağlık
0

Ortodontik tedavi artık hem çok kolay hem de estetik!

Diş teli sebebiyle ortodontik tedaviye başlayamayanlara, Türkiye’nin ilk yerli ve kişiye özel üretilen şeffaf apareyi ORTHERO; şeffaf, çıkarılabilir, estetik ve rahat bir ortodontik tedavi imkanı sunuyor.

Ortodontik tedavilerde hastaların birçoğu diş telinin görüntüsünden rahatsız olduğu için tedaviye yanaşmıyor ya da tedaviyi geciktiriyor. Artan teknolojik gelişmelerle birlikte günümüzde dişlerdeki çapraşıklık, diş aralığı gibi problemleri metal diş telleri olmadan, en ileri ortodontik tedavi yöntemiyle çözüme kavuşturmak mümkün. Türkiye’nin ilk yerli ve kişiye özel üretilen şeffaf apareyi ORTHERO, hastaların dişlerini ideal hale getiren telsiz bir tedavi yöntemi. Görünmez, şeffaf ve hızlı sonuç verirken herhangi bir tel veya metal parçası olmadığı için ağız içini tahriş etmiyor, rahatsızlık vermiyor ve aynı zamanda oldukça estetik görünüyor.

Keyifle gülümsemek elinizde!

ORTHERO’nun metal diş telleriyle kıyaslandığında acısız ve çok konforlu bir tedavi yöntemi olduğunun altını çizen Ortodontist Dr. Levent Almaç, “Birçok hastamız özel hayatı, iş yaşamı aksayabilir ya da yakın zamanda düğünü, mezuniyeti olacağı için ortodontik tedaviye başlamaktan kaçınıyor. Oysa şeffaf apareyler istenildiği zaman çıkarılıp-takılabilen özellikleriyle ortodontik tedavilerde büyük bir kolaylığı sağlıyor. Hastalar düğün, mezuniyet, iş görüşmesi gibi özel gün ve gecelerde apareylerini çıkartabilir ardından yeniden takabilirler. Şeffaf apareyler ile artık tüm özel günlerinde keyifle gülümsemek ellerinde” dedi.

Dr. Almaç, “Şeffaf özelliği sayesinde şeffaf apareylerin gün içinde ağzınızın içinde olduğunu unutursunuz. Konuşmada herhangi bir bozukluğa neden olmaz. Kişi günlük aktivitelerine ve iş hayatına hiçbir sıkıntı yaşamadan devam eder. Yemek sırasında çıkartılabilen ORTHERO apareyleri, hastalara diş fırçalama ve diş ipi kullanmada da kolaylık sağlar” diye konuştu.

Şeffaf aparey tedavisinin metal diş tellerine göre daha öngörülebilir olduğunu belirten Dr. Almaç, “ORTHERO’nun sunduğu 3D Analiz ile en doğru ve hızlı sonucun daha tedaviye başlanmadan görebiliyoruz. 3D Analiz sonucu hastanın tedavi sonundaki dişlerinin pozisyonu ortaya çıkıyor. Zorluk derecesine göre değişmekle birlikte ortalama 8 ay-1 yıl içerisinde tedaviyi tamamlıyoruz” şeklinde konuştu.

ORTHERO Hakkında:

Türkiye’de ilk yerli ve kişiye özel üretilen şeffaf apareyleri ile hastaların dişlerini ideal hale getiren telsiz tedavi yöntemi ORTHERO, ortodontide en son teknolojiyi sunuyor. Görünmez, şeffaf, hızlı sonuç veren ORTHERO; metal diş telleriyle karşılaştırıldığında rahatsızlık vermeyen, istenildiği zaman takıp çıkarılabilen özelliğiyle ön plana çıkıyor.

#ortodontik, #tedavi, #gülümseme, #orthero

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın