ARAMA YAP
Yeni Ürünler
0

Okula dönüş rOtring’in yeni ürünleri, renkleri ve konforuyla heyecan dolu

Okula dönüş için geri sayım başlarken, yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilerin en büyük yardımcısı rOtring’in birbirinden özel kalemleri olacak. rOtring’in kaliteli ve ergonomik kurşun kalemleriyle öğrenciler, kurşun kalem kullanmanın yeniden keyfine varacaklar. Öğrencilerin hayatını renklendirecek rOtring jel kalemler ise hızlı kuruyan mürekkebi ile kaliteli bir yazım deneyimi vaat ediyor.

Keyifle geçen bir tatilin ardından okula dönüş zamanı geldi. Aileler, okul hazırlıklarını tamamlamaya başladılar. Pandemi nedeniyle ikinci dönem okula gidemeyen öğrenciler, arkadaşları ve öğretmenleriyle hasret gidereceği günü iple çekerken,  okulun ilk günlerinden itibaren rOtring okul setlerini yanlarından eksik etmeyecekler. Kurşun kalemden silgiye, mürekkepli jel kalemden kırmızı kopya kalemine kadar birçok rOtring kırtasiye ürünü her sene olduğu gibi bu yıl da okul çantalarındaki yerini alacak.

 

Farklı alternatifleriyle her zaman tercih edilen marka: rOtring

Almanya’da 92 yıl önce doğan rOtring, yeni eğitim-öğretim yılını yepyeni ürünlerle karşılamak isteyenlerin en çok tercih ettiği markalardan biri… Dünyanın önde gelen kırtasiye ve ofis ürünleri şirketi ABD’li Newell Brands’in şemsiyesi altında bulunan rOtring, yeni modelleriyle bu yıl da gündelik yazımda en çok aranan ve tercih edilen ürünleri sunuyor.

Kurşun kalem dünyası

Kurşun  kalemlerde dünyada lider olan rOtring, birbirinden kaliteli kalemleriyle öğrencilerin en büyük yardımcısı… Mercanlı, metalik, neon kurşun kalem serileriyle öğrencilerin elinden düşürmediği rOtring, altıgen gövde, kırılmaya dayanıklı uç, kolay açılma ve iz bırakmadan silme ve HB uç özellikleriyle kurşun kalem kullanmayı keyif haline getiriyor. rOtring’in özel sınav kurşun kalemi ise test usulü işaretlemeler için ideal yumuşaklığa ve koyu renk ucuna sahip. Kırmızı ve kırmızı-mavi seçenekleriyle piyasaya sunulan rOtring kopya kalemleri de okul alışverişinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Visuclick setiniz hazır

Yeni eğitim- öğretim yılında yapılan okul alışverişinin olmazsa olmazlarından olan Visuclick Okul Seti ise her dönem öğrencilere rahat bir yazım olanağı sağlıyor. 0.5mm ve 0.7mm uç seçeneğinin bulunduğu setlerde, mekanik kurşun kalem, 2B Uç ve özel kapak içinde Tikky 30 silgi mevcut.

Hızlı kuruyan jel kalemler

rOtring, dünyada hızla büyüyen jel kalem kategorisindeki ürün yelpazesiyle de iddiasını ortaya koyuyor. Öğrencilerin dünyasını renklendiren rOtring jel kalemler, ergonomik gövdesiyle konforlu yazım olanağı sağlıyor. Maviden pembeye yeşilden mora, standart ve canlı renkler olmak üzere geniş bir renk yelpazesine sahip rOtring jel ailesi, hızlı kuruyan mürekkebi ile kaliteli bir yazım deneyimi yaşatıyor. rOtring’in kırmızı halkasıyla birleşmiş sade tasarımıyla jel kalemler, 0.7 mm uç kalınlığıyla ilgi görüyor.

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın