ARAMA YAP
Makyaj
0

Kiko Milano’dan neon etkili parlak renkler

1493962304_active_fluo_familyKiko Milano’nun Active Fluo Kapsül Koleksiyonu, neon etkili parlak renkleri ile dikkat çekiyor

İtalya’nın lider kozmetik markası KIKO Milano’nun 20. yılı kutlamaları kapsamında Vogue Talents tarafından seçilen gelecek vadeden tasarımcılar ile iş birliği içinde hazırladığı 7 kapsül koleksiyonun üçüncüsü olan Active Fluo, uluslararası düzeyde, geleceği parlak tasarımcılardan biri olan Arthur Arbesser’in tasarımlarından oluşuyor.

Tasarımcı KIKO Milano için, cesur grafik motifleri, desenleri ve renkleri; temiz, minimalist şekillerle birleştiren benzersiz bir koleksiyon hazırladı. Dikkatleri üzerine çeken canlandırıcı makyajlarda kullanılan renkler, enerji veriyor.

1493962304_kiko_kc0460203100244_secondarioKIKO’nun yeni kapsül koleksiyonu dinamik, sportif ve trendleri yansıtıyor. Neon etkisine sahip floresan renklerle öne çıkan koleksiyon, eğlencenin yanı sıra yüksek performanslı bir makyaj sunuyor. Spora özgü tutku; enerji ve teknik performansa uygun olarak makyajın kalıcılığını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanan Active Fluo koleksiyonu ile hayat buldu. Rahatlığın ön planda olduğu yeni koleksiyonda, fuşya dudaklar, neon tırnaklar ve renkli gözler dikkat çekiyor.

Arthur Arbesser, Active Fluo serisinin ürün paketlerini tasarlamanın yanı sıra, KIKO’nun 20. Yılına özel olarak, spor yaparken yanınıza alacağınız eğlenceli, yazlık bir çanta ve kullanışlı bir telefon tutucusu da tasarladı.

Mayıs ayında raflarda yerini almaya hazırlanan Active Fluo Kapsül Koleksiyonun sınırlı sayıda üretilen ürünlerinden satın alarak, 20. yıla özel hazırlanan KIKO bileziğinizi, üçüncü kapsül koleksiyon için tasarlanan bileklik ucuyla zenginleştirebilirsiniz.

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın