ARAMA YAP
Yeni Ürünler
0

İçinizdeki çocuğun şık oyuncağı

Yaşlarımız ilerlemiş olsa bile içimizdeki çocuğun varlığını hissetmek ne kadar da huzur verici…

Günler, aylar, yıllar geçtikçe birer yetişkin oluyoruz. Sorumluluklarımız artıyor, hayatın karmaşacası ve yetişme telaşı ile zamanı hızla tüketiyoruz. Tükettikçe geçmişe, çocukluğumuza dair özlemimiz de her geçen gün artıyor.

Nasıl güzel vakitler geçirmiştik o yaşlarda…

Saklambaçlar, körebeler, ebelemeceler daha neler neler…

Ya zamanın oyuncaklarına ne demeli? Evimizin bir yerlerinde çocukluğumuza dair oyuncaklar hala var değil mi? Geçmişe dair o güzel anıların başrolleri oyuncaklara karşı olan zaaflarımız aslında çocukluğumuza sahip çıkışımız… Biliyoruz, farkındayız.

O küçük çocuğu ayakta tutabilmek için ofislerimizde, odalarımızda, çalışma ve dinlenme alanlarımızda daha birçok alanda gözümüze ilişen küçük oyuncaklar içimizdeki çocuğu nasıl da mutlu ediyor…

Bir de içindeki çocuğa sahip çıktığı gibi doğaya, hayvanlara ve yenilebilir enerji kaynaklarına da duyarlı kişiler için oyuncuk olduğunu söylesek ne dersiniz?

Sizlerle tükenmeyen eğlenceyi tanıştırmak adına Solar Oyuncakları araştırdık, araştırırken de çok eğlendik.

Modern eğlence anlayışı

Oyuncakların belirli alanlarına yerleştirilen güneş panellerine temas eden güneş ışığı, şık görünümlü oyuncakları harekete geçirerek estetik görünüşü ile anınıza renk katıyor. Bahçede, ofiste, okulda, çocuk odalarında ve dileğiniz her alanda mekân sınırı tanımadan 7’den 70’e her birey, solar teknolojisi ile buluşuyor. Klas Dış Ticaret, oyuncakları kişiselleştirme özelliği ile de dikkat çekerken ekosistem, insanlar ve çocuklar için de yenilenebilir enerjilere yatırım yapıyor.

Güneş enerjisiyle harekete geçen modern oyuncaklar, sadece yetişkinlere özel olmayarak, çocuklar için de çevreye, doğaya ve yenilebilir enerji kaynaklarına karşı bilinçlenme seviyesinin arttırılması amacı ile hazırlandı.

Enerjiye dönüşen ışık

Güneş almayan alanda dahi çalışabilen oyuncaklar için sarı ışığın gücü de yeterli oluyor. 60W akkor lambalar, halojen spotlar şık oyuncağınızın harekete geçmesi için uygun durumdadır.

Güneş enerjisiyle çalışan bu oyuncaklar ile doğaya ve doğal enerjiye bir adım daha yakınsınız.

Solar oyuncalar arasında yer alan ürünlere göz atalım:

Sportif bisikletli

Özel görünümlü bisikletli tasarım, oldukça ilgi çekici ve eğlenceli… Metal tabana gömülü bulunan güneş enerjisi paneli, kromaj metal tekerlekleri ve sevimli yumaşak pedal çevirme hareketi ile oldukça beğeni topluyor.

Altın kalamalı metal helikopter

Modern ve sanatsal görünümlü tasarımı ve güneş paneli bulunduran pervanesi ile asil bir görünüme sahip. Helikopteriin paneline temas eden hafif güneş ışığı sayesinde pervane harekete geçiyor.

Metal rüzgâr türbini

Rüzgar çiftliğinden gelen muazzam esinti… 17 cm uzunluğunda, taban döşemesinde bulunan güneş enerjisi paneli ile şık bir görünümü olan bu ürün ruhunuza hoş bir esinti katıyor.

Kendi ekseninde hareketli uçak

Uçağın kanatlarına yerleştirilen güneş piline temas eden güneş ışığı, pervane motorunu harekete geçirerek estetik görünüşü ile karşısındakini mest ediyor.

Hem hediye alternatifi olan hem de içinizdeki çocuğu eğlendirirken yenilebilir enerji kaynağını şıklıkla buluşturan oyuncaklara sahip olmak için www.klasticaret.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

#içinizdekiçocuk, #şık, #oyuncak

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın