ARAMA YAP

İSTMAG, dergiciliğe öncü, yenilikçi ve istikrarlı ve modern bir çizgiyle merhaba dedi. Aktüel ve sektör dergiciliğini başarılı bir şekilde yürütmeye başlayan İstmag, yaşamın her alanında, her biri kendi alanında lider birer marka olan dergileri ile tüm yayıncılık dünyasına örnek teşkil edecek bir vizyonla düğmeye bastı. Sektörün Türkiye’de en büyük isimlerinden biri olan İSTMAG, gerek okurlar gerekse reklamverenler açısından pazarın lideri konumuna oturdu.

Farklı alanlarda ve sektörlerde yayınladığı dergileri ile dünya çapında önemli marka ve kuruluşlarla çalışmakta ve sektöründe önemli atılımlar yapmaya devam etmektedir.

Hemen hemen bütün sektörlere yönelik dergisi bulunan İSTMAG’ın, yayınlarının tamamı sektörlerinde Türkiye’de bir numara, dünyada ise en büyükler arasındadır.

Sektörel yayıncılıktaki başarısını internet yayıncılığına da taşıyan İSTMAG, farklı sektörlere yönelik internet portalları ve Sektör Web TV çalışmaları ile sektörel yayıncılık ile televizyonculuk kültürünü bir araya getirmeyi başarmıştır. Ayrıca yine bir çok sektörde uluslararası ve ulusal ek çalışmaları, özel fuar tanıtımları, proje bazlı butik projeler şirketin hizmetleri arasında yer almaktadır. Şirket, prestijli yayınları ve kaliteli yayıncılığıyla adından söz ettirmektedir.

Şirket, yaptığı atılımlar ve Türk medya endüstrisine kattığı yeniliklerle sürekli olarak bir gelişim, fark oluşturma beklentisini doğurmakta ve bu beklentileri karşılama motivasyonu ile ilerlemektedir.