ARAMA YAP
Cilt Bakımı
0

Güneşin keyfini çıkarırken lekeleri düşünmeyin: Intitut Esthederm’den Photo Reverse serisi

Yaz aylarına giriş yaptığımız bu günlerde cildimize daha çok özen göstermeli, onu güneşe karşı etkilerinden daha iyi korumalıyız. Güneşin yararlarının yanında, olası leke oluşumunu da göz önünde bulundurmalı ve önlemlerimizi almalıyız. Cildin leke geliştirerek güneşe tepki verdiği durumlarda; lekeli bölge, çevresindeki dokudan daha hızlı bronzlaşma eğilimi taşır. Lekelere ve hiperpigmentasyona karşı özel bakım sağlayan yüksek güneş korumalı Photo Reverse, ciltte oluşan aşırı pigmentasyonu düzeltmeye ve yeni lekelerinin ortaya çıkmasını önlemeye yardımcı olur.

Photo Reverse Patenti, cildi UV ışınlarına karşı koruyarak dolaylı ve doğrudan pigmentasyonu kaynağında engeller. Aydınlatıcı ve leke karşıtı etki sağlayan bu güneş kremi, güneş altında dahi cilt tonunun eşitlenmesini ve cildin aydınlık bir görünüme sahip olmasını sağlar. Suya dayanıklıdır ve gözenekleri tıkamaz.

Photo Reverse; cilt lekeleri, kahverengi benleri ve pigmentasyondan kaynaklı cilt tonu eşitsizliği olan tüm cilt tipleri için uygundur. Yüksek güneş yoğunluğunda bile güçlü koruma sağlarken leke bakımı yaparak cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.

Güneşe çıkmadan 20 dakika önce yüz ve boyun bölgesine uygulayabilirsiniz. Her iki saatte bir ve yüzdükten sonra tekrarlayabilirsiniz.

Photo Reverse Tinted Medium Beige & Light Beige:

Aydınlatıcı Etkili Renkli Güneş Kremi

Lekelere karşı yoğun güneş altında bile güçlü koruma sağlarken, aynı anda lekeleri tedavi eden Photo Reverse güneş bakım kreminin iki farklı tonda renkli versiyonu üretildi: Light Beige & Medium Beige.

Lekeli bir cilt, güneş kaynaklı lekelerin daha da derinleşmemesi ve pigmentasyonunun uyarılmaması için güneş ışınlarına karşı korumaya ve mevcut lekeleri fondötene gerek kalmadan kapamaya ihtiyaç duyar. Photo Reverse Tinted, yeni renkli formuyla tüm bu ihtiyaçlara cevap verir.

Photo Reverse Tinted Light Beige, açık renkli ve buğday tenler için uygundur. Medium Beige ise, orta ve koyu tenler için idealdir. Özellikle yaz aylarında yoğunlaşan sıcak havada, makyaj altında fondöten yerine tercih edilebilir.

Photo Reverse Patenti; cildi UV ışınlarına karşı koruyarak dolaylı ve doğrudan pigmentasyonu kaynağında engeller. Beyazlatıcı ve leke karşıtı etki sağlayan güneş kremi, güneş altında dahi cilt tonunun eşitlenmesini ve cildin aydınlık bir görünüme sahip olmasını sağlar. Suya dayanıklıdır ve gözenekleri tıkamaz.

Esthederm güneş bakım ürünlerinin içerisinde yer alan Evrensel Hücresel Koruma Patenti, cilt tonlarının dış saldırılarla baş etmesine yardımcı olmak için üçlü bir biyolojik koruma sağlar; antioksidan koruma, enflamasyona karşı koruma ve DNA koruması.

Aydınlatıcı etkili renkli güneş kremi Photo Reverse Tinted’ın, mavi ışınlara karşı cildi korurken gözle görülür lekelerde %88 azalma ve daha aydınlık bir cilt sağladığı kanıtlanmıştır.

Güneşe çıkmadan 20 dakika önce yüz ve boyun bölgesine uygulayabilirsiniz. Her iki saatte bir ve yüzdükten sonra tekrarlayabilirsiniz.

#skincare, #suncream, #uvprotectiton, #PhotoReverse, #bakim, #kozmetik, #guzellik

 

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın