ARAMA YAP
Cilt Bakımı
0

Güneş Sonrası Hassaslaşan Ciltler….

Güneşten yıpranan cildinizi Cetaphil ile nemlendirin!

Cilt bakımında dünyanın tercihi, doktorların tavsiyesi olan Cetaphil Nemlendirici Losyon özel formülü ile güneş sonrası kuruyan ciltlere ihtiyacı olan nemi sunuyor.  Nem kaybını önleme ve vücuttaki su tutulumunu sağlama özellikleri klinik olarak kanıtlanmış olan Cetaphil Nemlendirici losyon, içeriği ile güneş sonrası hassaslaşan cildin canlanmasına yardımcı oluyor.

Güneşe maruz kalan cilt nemini kaybederek kurur, gerilir ve hassaslaşır. Cildin kendini onarması için ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak cildi yatıştırmak gerekir. Su tutan ajanlardan, cilt yumuşatıcılarından ve cilt bütünlüğünü korumak için formüle edilmiş bariyer maddelerinden oluşan Cetaphil Nemlendirici losyon, cildi yumuşatıp pürüzsüz hale getiren özel formülasyonu ile anında rahatlama ve yumuşama sağlar.

Nem kaybını önleme ve vücuttaki su tutulumunu sağlama özelliği klinik olarak kanıtlanmış olan Cetaphil Nemlendirici Losyon cilt tarafından çabuk emilir ve etkili nemlendirme sağlar. Cildin doğal koruyucu tabakasının devamlılığının sağlanmasına yardımcı olan Cetaphil Nemlendirici Losyon koku maddeleri ve lanolin içermeyen formülü ile kuruyan ve hassaslaşan ciltleri nemlendirmek için özel olarak formüle edilmiştir.

Size daha sağlıklı bir cilt sunan Cetaphil ürünlerini Eczacıbaşı İlaç Pazarlama güvencesiyle eczanelerden temin edilebilirsiniz.

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın