ARAMA YAP
Makyaj
0

Gözler Dudaklar Ve Tende Metalik Dokunuşlar…

cilt-isiltisiBu sezon, metalik ışıltılı farları, rujları ve pırıltılı pudraları, hem gündüz hem de geceleri kullanmaya çekinmeyin! Yıldızlar bile sizin parıltınızı kıskansın…

Ten

Ten makyajında ışıltı yakalamak istiyorsanız, parıltılı pigmentler içeren pudralar ve jel allıklardan faydalanın. YoungBlood Lunar Dust Mineral Powder Sunset Işıltılı Toz Pudra (122 TL) (1) cilt-isiltisi-1deneyin. Bu ultra ince şekilde öğütülmüş, lüks toz pudrayı, sürdüğünüz yerde şeffaf bir parlaklık yaratıyor ve cilde ışıltı veriyor. Tek başına ya da fondöten üstüne kullanın.

Göz Renginizi Ortaya Çıkarın!

Işıltılı göz makyajı göz renginizi daha çok vurgular. Gideceğiniz davetlerde tüm gözler üzerinizde olur ve tüm dikkati üzerinizde toplarsınız. Işıltılı göz makyajı yaparken daha çok metalik renkleri tercih edin. Gri, açık mavi, turkuaz ve mor tonları çok kullanılıyor. Bu sezonun Pantone rengi marsala da çok şık duruyor. Altın renkli farlar da çok dikkat çekiyor.

cilt-isiltisi-22

Sephora Colorful Mono Duo Chrome Göz Farı (34,90 TL)

Binlerce su yansıması ile canlandırılmış, ultra pigmentli formüllü farlar, bakışlarınızı sıradışı kılacak. Altı ayrı rengi bulunan bu farlar deniz kızı pulları gibi parlıyor.

 

3cilt-isiltisi-3x

Dior Diorshow Fusion Mono 871 Tekli Far (109 TL)

Parıltılı viyole rengindeki Diorshow Fusion Mono, göz makyajınıza parıltı katacak.

cilt-isiltisi-44

Max Factor Excess Shimmer Göz Farı (6,90 TL)

Bu farla göz pınarlarına ve göz kapaklarına baz uygulaması yapın, böylece ışıltılı bir görünümü elde edin.

 

5cilt-isiltisi-5

Physician’s Formula Smoky Far (55 TL)

Hem gece hem gündüz makyajında kullanabileceğiniz dokuz farklı rengi bir arada sunan bu far paleti, gözlerinize ekstra belirginlik katarak, etkili, buğulu bakışlara sahip olmanıza yardım ediyor.

Dudaklarda ise dudak parlatıcısı ya da daha iddialı parlak renkli bir ruj kullanın. Geceleri hem gözleri hem de dudakları öne çıkarmaktan çekinmeyin!

cilt-isiltisi-66

Smashbox O-Gloss Dudak Parlatıcısı (69 TL)

İçeriğindeki Kurt Üzümü C Kompleksi ile dudak bakımı yaparken cilde dost içerikleriyle kılcal kan dolaşımını arttırıyor.

 

7cilt-isiltisi-7

Amway Artistry Signature Color Ruj (182,77 TL)

Birbirinden çekici renkleriyle olduğu kadar, Twist-and-Click adı verilen özel kutusuyla da büyüleyen bu rujlar, E Vitamini formülü ile dudakları çevrenin verdiği zarara karşı da koruyor.

cilt-isiltisi-88

Avon Ultra Color Indulgence Red Tulip Ruj SPF 15 (12,95 TL)

Ağırlık hissi vermeden nemlendiriyor ve inanılmaz bir pürüzsüzlük sağlıyor. Capcanlı ve çekici dudaklara sahip olmanızı sağlıyor.

 

9cilt-isiltisi-9

Pupa Milano I’M Pure Colour Lipstick Absolute Shine (62 TL)

Derin, saf, yüksek pigmentasyonlu renklerle pürüzsüz bir sonuç elde edebilirsiniz.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın