ARAMA YAP
Saç Bakımı
0

Goldmaster Janti ve Matrix ile evlerde herkes berber

Goldmaster, erkek bakım setleriyle erkeklerin yardımcısı oluyor. Kendinize vakit ayırmaya daha fazla zamanınız olduğu şu günlerde, erkekler saç sakal bakımını kendileri, Goldmaster ürünleriyle yapıyor.

Geleceği şekillendiren teknolojileri kişisel bakım ürünlerine entegre eden Goldmaster, Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip yelpazesiyle A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Bünyesinde yer alan tüm ürünler titizlikle yürütülen çalışmaları sonucunda ortaya çıkarken, yeni nesil üstün teknolojik özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırmayı misyon ediniyor.

Goldmaster Janti ve Matrix Erkek Bakım Setleri,  evde geçirdiğiniz zamanı “bakımlı” ve “moralli” hale getirmeyi amaçlıyor. Hayatınızı kolaylaştıracak A’dan Z’ye onlarca ürünüyle, evde vakit geçirdiğimiz şu günlerde kendi kendinizin berberi olun. Saç ve sakallarınızda yeni yeni modeller denemenin tam zamanı!” diyor.

Goldmaster JANTİ 9 in 1 Erkek Bakım Seti 120 dakika kesintisiz çalışıyor

Bakımlı ve iyi görünmek isteyen erkekler işini şansa değil Janti 9 in 1’e bırakıyor. Li-ION pili ve şarj kablosu takılıyken çalışabilme özelliği sayesinde kesintisiz tıraş keyfi sunan Janti 9 in 1, fonksiyonelliği seven erkeklerin vazgeçilmezi oluyor.

Saçınızı ya da sakalınızı ister tamamen kesin, ister kısaltın, ister şekillendirin; Goldmaster Janti 9 in 1 ile her modeli rahatlıkla denemeniz mümkün. Micro-USB girişi ile telefon şarj cihazları ve powerbank’lerle de kolayca şarj edilebilen ürün, cildi tahriş etmeyen özel yapısı ve paslanmaz çelik bıçakları ile hem hijyenik hem de konforlu bir kullanım sunuyor. Aynı zamanda hızlı bir şekilde şarj olan Janti, tek şarjla 120 dakika kablosuz kullanılabiliyor. Dört tıraş bıçağı başlığı, dört saç tıraşı tarağı, bir sakal tarağı ile “9” farklı kullanım olanağını “1” arada tutan Goldmaster Janti ile tüm erkekler kendi bakım modasını özgürce gerçekleştirme fırsatı sunuyor.

#sacbakim, #sac, #sakal, #tıras, #goldmaster, #goldmasterjanti, #tıraskeyfi, #bakim, #sackesim, #sackesimmodelleri, #sakaltırasi, #tırasmakinesi, #evdesackesim, #sackesme

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın