ARAMA YAP
Cilt Bakımı
0

Gençlik ışıltısıyla cildin altın gibi parlasın!

Geçen zamanla beraber cildimiz gençlik ışıltısını kaybediyor, tazelenme ihtiyacı duyuyor. İşte burada cildin ihtiyacına göre içeriği olan kremler kurtarıcı oluyor. Avon Anew serisinden yepyeni ürünler de tam burada devreye giriyor.

Vitaminle gelen gençlik ışıltısı; Avon Anew Vitamin C canlandırıcı serum

30 portakalın C vitamini gücünü bir serumda kadınlara sunan Avon, Vitamin C ;canlandırıcı serum ile cilde anında gençlik ışıltısı veriyor. Tüm yaş grubuna uygun kişilerin kullanabileceği serum, içeriğinde kullanılan konsantre C vitamini ve güçlü antioksidanlar sayesinde anında gençlik ışıltısı sunuyor. Cildin görünümüne göz alıcı bir ışıltı katan serum, bir hafta sonra cildin daha canlı görünmesini sağlarken; iki hafta sonra cilde pürüzsüz görünüm sağlıyor ve parlaklık kazandırıyor. Gündüz veya gece kreminizden önce bir-iki damla yüze uygulanan Avon Vitamin C canlandırıcı serum ile; cildinizdeki değişikliği kısa sürede fark ediyorsunuz.

Cildiniz altın gibi ışıldasın!

Gerçek altınla zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde 45-55 yaş arası kadınların cildinin altın gibi ışıldamasını sağlayan Anew Ultimate Multi Performance Gold Peel Off Mask; 5 yıldızlı Anew ürünleri arasındaki yerini alıyor. Soyulabilen yüz maskesini temiz yüze ince bir tabaka halinde uyguluyor; yaklaşık 20 dakika kuruyana kadar bekliyorsunuz. Son aşama ise nazikçe çıkarmak. Dengelenmiş cilt görünümü için haftada bir-iki kez kullanınız. Daha pürüzsüz, enerjik ve göz alıcı görünmesini sağladığını da unutmamak gerek.

Avon Anew Vitamin C canlandırıcı serum, 62,99 TL

Avon Anew Ultimate Multi Performance Gold Peel Off Mask,

soyulabilen yüz maskesi, 15,99 TL 

 

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın