ARAMA YAP
Uzmanlar
0

Eşler Birbirlerinden Bakımlı Olmalarını Beklerler!

Kadınlar ve erkekler hangi taraf olursa olsun temizliklerine ve bakımlarına çok dikkat etmeliler. Eşler birbirlerini her zaman bakımlı görmek isterler. Hiç bir erkek ya da kadın yanında taşıdığı kişinin kötü kıyafetli, pis kokan biri olmasını istemez. Bu aynı evin içinde de geçerli bir durumdur. Genelde kadınlar olmak üzere tüm gün pijamalarını üstünden çıkarmayan saçlarını toplamayan ve kendi bakımı haricinde her şeye odaklanmış bir kadın bir süre sonra ilgisiz kalmaya mahkumdur.

Evliliğinde sorunlar olan ve bize başvuran erkekler ve kadınlar, eşlerinin bakımsız olmasından oldukça şikayetçiler. Erkekler eşinin manikür, pedikür yaptırmamasından, kendi vücuduna özen göstermemesinden şikayet ederken, kadınlar da eşlerinden bir çok yönden şikayetçi olabiliyor.

Erkekler, eşlerinin kendileri için bakımlı olmalarını istiyor. Kocasının yanında eşofmanla dolaşan bir kadın, dışarıya çıkarken oldukça şık giyinip makyaj yaparsa, erkek bu duruma alınıyor. Eşinin başkaları için güzel giyindiğini, kendisine önem vermediğini düşünebiliyor.

Kadınlar, ‘Doğal olacağım’ derken bakımsız olmamalı. Sürekli güzel ve hoş kokmaya, temiz olmaya dikkat etmeli”

Cildine Önem Vermeli,

Ayak ve Tırnak Bakımlarını Düzenli Olarak Yapmalı

Nemlendiriciler en güzel dostu olmalı

Ve en önemlisi her zaman temiz ve şık olunmalıdır.

#bakım, #eş, #cilt, #doğal

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın