ARAMA YAP
Moda
0

Eensy Weensy, Annelerin şıklığını tamamlıyor

Annelerin şıklığı ve bebeklerin ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan, el yapımı ve %100 hakiki deri Eensy Weensy bebek bakım çantaları, elegant tarzıyla stil sahibi annelerin şıklığını tamamlıyor. Annelerin bebeklerinin ihtiyacı olan her şeyi taşıyabilecekleri, çocuk gelişimini etkileyecek kimyasallar içermeyen, ekolojik su bazlı boyalar ile boyanan, yeşil sertifikalı Eensy Weensy bebek bakım çantaları, kullanılan malzemeler ve üretim standartları ile kusursuz kaliteyi sunarken, şık, sade, estetik, elegant ve modern çizgileriyle annelerle buluşuyor.

Eensy Weensy Stylish Flexy Handbag

Eensy Weensy’nin el yapımı ve %100 hakiki deriden üretilen Stylish Flexy Handbag bebek bakım çantası, siyah ve beyaz renklerle harmanlanan dış yüzeyi ve modern çizgileriyle dikkat çekiyor. Annelerin bebeklerinin ihtiyacı olan her şeyi kolayca taşıyabilmelerini sağlayan Stylish Flexy Handbag bebek bakım çantası 799 TL’lik fiyatı ile annelerle buluşuyor.

Eensy Weensy Stylish Comfy Backpack

Eensy Weensy’nin el yapımı ve %100 hakiki deriden üretilen Stylish Comfy Backpack bebek bakım çantası, siyah dış yüzeyi ve modern çizgileriyle dikkat çekiyor. Annelerin bebeklerinin ihtiyacı olan her şeyi kolayca taşıyabilmeleri sağlayan Stylish Comfy Backpack bebek bakım çantası 899 TL’lik fiyatı ile annelerle buluşuyor.

#moda, #çanta, #backpack, #handbag

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın