ARAMA YAP
Cilt Bakımı
0

Dudaklara Topikal Bakım Teoxane RHA® Lip’sculpt

Dudak çevresi, cilt yaşlanması ile etkilenebilen ilk bölgedir ve kadınlar için her zaman büyük bir endişe kaynağı olur. Yaşın ilerlemesiyle birlikte, yağ hacminde belirgin bir kayıp oluşur ve bu da yüzeysel kuruluğa ve bariyer işlevinde azalmaya neden olur. Gözle görülür bir şekilde dudaklar incelir, dikey kırışıklıklar ve gölgelenme oluşur, nazolabial kırışıklıklar belirginleşir.

 

Işık Dolgusu ile dünyada fenomen yaratan İsviçre Teoxane Laboratuvarları, dudaklar ve çevresi için ilk topikal bakım ürününü Teoxane RHA® Lip’sculpt’ı sunuyor. Dudaklara hacim verme, nemlendirme ve anti-aging koruma özellikleri ile tanınan konsantre edilmiş aktif bileşenler, dudak çevresinin özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ultra taze ve krem jel formülüyle dikkat çekiyor.

 

3 farklı etkinlik için konsantre edilmiş bileşenlere sahip Teoxane RHA® Lip’sculpt; hacim verici etki düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit, hacim sağlayıcı sarmaşık ektresi, sıkılaştırma ve cilt esnekliği sağlayıcı Ginseng ekstresi, nemlendirme etkili Gliserin / Konjac içeriğiyle etkili onarım sağlıyor. Kullanımdan 30 dakika sonra dudak ve dudak çevresinde önemli derecede nemlendirme, kırışıklıkların ve ince çizgilerin derinliğinde azalma etkisi gösteriyor.

 

Türkiye’de Seltek Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen Teoxane Lip’sculpt, doktor kliniklerinde ve seçkin eczanelerde satılıyor.

 

Teoxane RHA Lip’sculpt 123 TL

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın