ARAMA YAP
Saç Bakımı
0

Doğal Görünen Saç Bukleleri

saca-dalgaPlajda saçlarımız ahenkle dalgalanırken hepimiz kendimizi çok mutlu ve güzel hissederiz. Çünkü deniz suyundan sonra dalgalı saçlar daha bir bukleli ve sağlıklı görünür. Bu yazın favorisi plaj dalgalarına kavuşmak artık zor değil. Deniz suyu spreyleri denizden çıkmış ve öylece doğal kurumuş görüntüsünde güçlü ve hacimli dalgalar vaat ediyor. Son teknolojiyle üretilen çeşitli sprey ve köpükler de buklelerin ve kıvırcık saçların sağlıklı, dolgun görüntüsüne katkıda bulunuyor ve kalıcı dalgalarla saç güzelliğini geliştiriyor.

 

 

 

saca-dalga-toniguy1

TONI&GUY Bukle belirginleştiren sprey 33 TL

Doğal görünümlü, yumuşak buklelere sahip olmak için özel geliştirilmiş formülü ile saçlardaki elektriklenmeyi önleyerek buklelerin belirginleşmesini ve daha canlı görünmesini sağlıyor. Belirgin bukleler oluşturmak için, saçınıza şekil vermeden önce nemli saça uygulayın. Gün içerisinde bukleleri tazelemek için, kuru saça da uygulayabilirsiniz.

saca-dalga-lee-slafford2

Lee Stafford Beach Babe deniz tuzu spreyi 30 TL

Ölü Deniz tuzları ve 26 mineralden oluşan bir Promineral kompleksi Lee Stafford Beach Babe deniz tuzu spreyini yaz boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayçiçeği özü saçlarınızı serbest radikallere karşı korurken ve onarırken, aynı zamanda verdiği nemin ve parlaklığın tadını çıkarabilirsiniz. Bu sprey saçlarınızda denizden yeni çıkmış hissi veren dağınık, doğal ve hacimli dalgalara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Saçlarınızdaki dalgalar ahenkle salınırken, dokunulmaya değer yumuşaklık hemen fark edilsin. Saçlarınızın fazla suyunu havluyla aldıktan sonra yaklaşık 50 kes püskürtün ve kurumaya bırakın. Kuruyken de kullanılabilir. Gratis Mağazaları’nda bulabilirsiniz. 

3saca-dalga-schwarzkopf

Schwarzkopf Osis Session Label Salt Spray Deniz Tuzu Spreyi 56 TL

Saçlara plaj havası katan deniz tuzu spreyi, doğal görünümlü havai dalgaları oluştururken saçlara ekstra hacim ve dolgunluk kazandırıyor. Doğal ve mat görünümlü şekiller oluştururken oluşan modeli uzun süre koruyor. Tüm saç uzunluklarında mükemmel sonuç sağlıyor. Nemli veya kuru saça uygulanır. Vigo ile kurutun veya doğal olarak kurumaya bırakın. 

saca-dalga-yves-rocger4

Yves Rocher – Spray Sculptant Boucles 23,90 TL

Sabitleştirici polisakkaridler bakımından zengin olan Baobab yaprağı, saç dalgasını tutma özelliği ile saçlarınıza mükemmel bir dalga sağlıyor. Besleyici değerleri yüksek olan proteinlerce zengin Bamya Tohumu Özü ise saç tellerini yumuşatarak hem dolgun bukleler hem de ipeksi yumuşaklık sağlar. Temiz ve nemli saç üzerine uygulayarak buklelerinize eliniz ile şekil vererek uygulayın.

5saca-dalga-lydrate

OGX Hydrate + Defrizz Kukuí Oil Frizz Defying Curl Cream 48 TL

Bu hafif, bukle belirginleştiren kremle buklelerinizi yeniden oluşturun. Kukui fındığı yağından üretilen bu karışım Hawai yerlilerinin su geçirmez ve neme doymuş saçlara uyguladıkları eski çağlardan kalma bir tariften esinlenmiş. Kukui fındığının ağırlaştırmayan yağı sayesinde saçlarınız elektriklenmeyen ideal dalgalara kavuşabilir. Avuç içine sıkıp avuçlarınızı birbirine sürtün. Ellerinizi saçlarınızda dolaştırarak, saçın her yerine eşit olarak dağıtın. 

saca-dalga-kerestase6

Kerastase Boucles D’art Bukle Belirginleştirici Köpük 68 TL

Saça hacim ve dolgunluk kazandırarak şekillendiriyor. Doğal görünümlü kıvırcık saçlar ve belirgin bukleler elde edilmesine yardımcı oluyor, saçlara göz alıcı bir yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor, elektriklenme ve kabarmayı engellerken uçuşmalara da mani oluyor. Güçlü ve aynı zamanda esnek tutuş gücü, buklelerin görünümünü uzun süre muhafaza ediyor. Isı koruma etkisi sayesinde ısı ile şekillendiricilerin zararlı etkilerine karşı saçı koruma altına alıyor. UV kalkanı, güneşin etkilerine karşı saçı koruyor. İçeriğindeki E Vitamini ve Anti Oksidanlar sayesinde saçlarda oluşan ya da oluşabilecek hasarlara karşı tam koruma sağlıyor. Güçlü mineraller sayesinde saçların dokusu bozulmaz. 

7saca-dalga-avon

Avon Advance Techniques Styling Hacim Veren ve Bukle Belirginleştirici Köpük 6,5 TL

Saçlara hacim veriyor, yapısını düzeltip ve dalgalı bir görünüm veriyor. Verilen şekli korumasına yardımcı olurken, fön ve düzleştirici gibi sıcak işlemlere karşı koruma sağlıyor. 24 saat boyunca etkilidir. 

saca-dalga-schwarzkopf8

Schwarzkopf Taft Locken-Belirgin ve Dolgun Bukleler-Ekstra Güçlü Tutuş-Saç Köpüğü 18 TL

Taft formülü uzun süreli koruma sağlarken, saçların yapışmadan kusursuz görünmesini sağlıyor. Saçta kurumaz, kalıntı bırakmaz. Fırça ile kolayca çıkar, alkolsüzdür. Nemli ya da kuru saça uygulanabilir.

 

9saca-dalga-urban

Urban Care Style Guide elastic curl mousse (belirginleştirici saç köpüğü) 17 TL

Bukle belirginleştirici bu köpük esnek tutuş özelliğiyle sağlıklı bukleler sağlıyor. İçerdiği UV Filtresi ile saç renginin ömrünü uzatıyor, işlem ve çevresel faktörlere karşı koruma sağlıyor. Keratin Complex içeren Elastic Curl Köpük ile saçınıza hareketli bukleler yaparken aynı zamanda koruma sağlayarak bakımını yapabilirsiniz. Kullanmadan önce köpüğü iyice çalkalayın. Yeteri miktarda köpüğü alarak elinizle saçınıza şekil verin. 

10

Sebastian Whipped Creme 98 TL

Saçı kurutmadan ve sertleştirmeden biçimlendirmenizi sağlarken, saçta parlak, pırıltılı ve ipeksi bir yumuşaklık oluşturuyor. Nemli saça uygulayıp saçların doğal kurumasına izin verin.

 

Hazırlayan: Gökçe Pazarlıklı

 

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın