ARAMA YAP
Estetik
0

“Doğal estetik” ile güzelleşin!

*Artık trend doğal görünmek! Güzelliği ufak profesyonel dokunuşlarla destekleyen Estereal, size doğal güzelliğin kapılarına açıyor. Güzelleşirken doğallaşın…

Doğal estetik artık toplumumuzun önemli ihtiyaçlarından biri haline geldi. İnsanlar tercih ettikleri estetik uygulamalar ile doğal görüntülerini korumaya çalışıyorlar. Söz konusu estetik olduğunda insanlar güvenebildikleri kliniklerde kendilerini alanında uzman hekimlere teslim etmek istiyorlar.

2014 yılından bu yana 6 şubesi ile çalışmalarını sürdüren Estereal uzman kadrosu ile hastalarına en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

Çok yakında 7.şubeesini açacak olan marka cerrahi uygulamalar dışında yaptığı medikal estetikler ile de hızlı büyümesini sürdürüyor.

Yenilenirken doğal görüntünüzü kaybetmeyin

Yapılan estetik ameliyatların genel vücut sağlığına da destek verici olumlu katkıları olduğunu ifade eden Ercan Ballı, “Biz Estereal olarak insanların genel ifadelerini bozmadan onlara en doğru olabilecek uygulamaları anlatarak ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veriyoruz. Biz tüm merkezlerimizde;  ameliyatsız gençleşme (radyofrekans uygulaması), botoks, dermapen, dolgu, dövme silme, fibrocell, gençlik aşısı, ip uygulaması, karbon peeling, kök hücre saç ekimi, medikal cilt bakımı, plasma lift, PRP, saç ekimi, saç mezotreapisi, soğuk lipoliz, varis tedavisi, yüz mezoterapisi gibi çeşitli uygulamaları hastalarımıza anlatarak kliniğimizden memnuniyetle ayrılmalarını kurum felsefesi olarak kabul ediyoruz. 2018 yılında da trend olan doğal estetik adına yapılan tüm uygulamaları takip eden ve hayata geçiren bir merkez olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Estereal bloggerlardan tam not aldı

Bu hafta Küçükköy’deki şubesinde ünlü bloggerları ağırlayan klinik, tüm katılımcılara yaptığı işin içeriğini ve doğru uygulama tekniklerini anlatarak kişiye özel uygulama workshopu yaptı.

Sosyal medyanın gücüne ve desteğine inandıklarını vurgulayan Ercan Ballı’nın merkezi bloggerlardan tam not aldı.

#doğal, #estetik, #estereal

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın