ARAMA YAP
Sağlık ve Beslenme
0

Doğal Çözüm ile Bahar Yorgunluğuna Son

Bahar Yorgunluğu Sendromu 

Baharın gelmesiyle havadaki elektrik yükü artıyor. Kendimizi daha halsiz, yorgun, huzursuz ve gergin hissediyoruz. Bu belirtiler bahar yorgunluğu sendromuna yakalanmanın habercisi. İçerdiği vitamin ve minerallerle pastörizasyon işlemi görmemiş ham bal, yorgunluk, halsizlik ve uykusuzluk sorunlarının önüne geçiyor.

Bahar aylarındaki mevsim geçişinde havada bulunan iyon seviyesinin değişmesi, kişilerde kendini yorgunluk ve depresyon belirtileri olarak gösteriyor. Bahar aylarında, vücudumuzun daha aktif olmasını sağlayacak hormonların salgılanmasına rağmen, vitamin ve mineral eksikliği yorgunluk hissini arttırıyor. Bu rahatsızlıkların önüne geçmek için pastörizasyon işlemi görmemiş, doğanın gerçek mucizesi ham balın daha yoğun tüketilmesi tavsiye ediliyor.

Enerji Verici Özelliği ile Yorgunluğu Giderir

HoneyciDoğrudan arı kovanından elde edilerek, kimyasal işlem görmeyen ham balın, içerdiği vitamin ve minerallerle yorgunluk, halsizlik, uykusuzluk sorunlarının önüne geçtiğini  belirten Honeyci’nin Kurucusu ve Bal Uzmanı Ahmet Bağran Aksoy, Özellikle vitamin ve mineral içeren besinler bahar yorgunluğu sendromundan korunmak için oldukça önemlidir. Ham bal, B vitamini, potasyum, fosfor ve çinko açısından zengindir.Enerji verici özelliğiyle, bahar ayarında yaşanan yorgunluk hissini ortadan kaldırır.” ifadelerini kullandı.

#Bahar #BaharYorgunluğuSendromu #Honeyci #AhmetBağranAksoy #Bal

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın