ARAMA YAP
Cilt Bakımı
0

Dezenfektana maruz kalan ciltlere Atoderm serisi iyi gelecek

Dezenfektan ve alkol içerikli ürün kullanımının arttığı bu dönemde; kuruyup hassaslaşan ciltlerin nem ihtiyacı da artıyor. Bioderma’nın Atoderm Serisi’nde yer alan Atoderm Shower Gel, Atoderm Cream, Atoderm Intensive Foaming Gel ve Atoderm Intensive Balm; kuru, çok kuru ve yoğun cilt kuruluğuna sahip ciltlerin güvenle kullanabileceği dermokozmetik ürünler.

Covid-19 salgınından korunmak için dikkat etmemiz gereken en önemli adım temizlik ve nemlendirme. Evlerimizde kaldığımız, sosyal mesafeyi koruduğumuz bu dönemde kişisel temizliğe ve hijyene olduğundan çok daha fazla dikkat ediyoruz ancak kullanılan temizleyiciler veya dezenfektanlar başta ellerimiz olmak üzere tüm cildimizi bir süre sonra kurutmaya ve çok daha hassas hale getirmeye başlıyor. Biyolojiden güç alan dermatoloji yaklaşımıyla Bioderma, kuru, çok kuru ve yoğun cilt kuruluğuna sahip ciltler için geliştirdiği Atoderm Serisi ile cilt bariyerini onarıyor. Atoderm serisi, içeriğinde bulunan Skin Barrier Therapy™ ve Ecodéfensine™ patenti sayesinde cildi yatıştırmaya, arındırmaya ve derinlemesine nemlendirmeye yardımcı oluyor.

Kuru Ciltler İçin:

Atoderm Shower Gel, hassas ve kuru ciltleri tahriş etmeden içeriğindeki nemlendirici aktif ajanlar sayesinde cildin doğal dokusunu korurken, içeriğinde bulunan bakır sülfat sayesinde cildi arındırıyor. Atoderm Cream, içeriğindeki besleyici & yeniden yapılandırıcı bileşenleri ve Skin Protectkompleksi sayesinde cilt kuruluğu nedeniyle oluşan rahatsızlık hissini yatıştırıp, cildi besliyor, gliserin ve vazelin sayesinde cildi nemlendiriyor.

Yoğun cilt kuruluğu yaşayanlar için:

Atoderm Intensive Foaming Gel dezenfektan kullanmaktan yıpranan elleriniz ve cildiniz için, içeriğinde bulunan çinko sülfat ve bakır sülfatın anti-bakteriyel özelliğiyle bakterilerin ciltte tutunmasını ve çoğalmasını önlemeye yardımcı olur. Yoğun cilt kuruluğu sebebiyle ciltte oluşan rahatsızlık ve kaşıntı hissinin yatışmasına destek olurken, aynı zamanda cildinizi nazikçe arındırır, güçlendirir ve derinlemesine nemlendirir.

Yoğun cilt kuruluğu ve kaşıntı hissi yaşayanlar için:

Atoderm Intensive Balm, cildi derinlemesine nemlendirir ve dış etkenlere karşı korur. Bununla beraber, cildin koruyucu bariyerinin onarılmasına yardımcı olurken, içeriğindeki kanola ve ayçiçek yağları sayesinde cildi besler.Mükemmel bir cilt toleransına sahip olan Atoderm Intensive Balm, cilt tarafından kolayca emilir, ciltte yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Kaşıntı hissini yatıştırır.

#Atoderm, #ciltbakim, #yüz, #krem, #foaminggel, #intensicebalm, #ciltkurulugu, #bakim, #dezenfektan, #nemlendirme, #nem, #sabun, #nemlendirici

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın