ARAMA YAP
Cilt Bakımı
0

CİLDİNİZİ HERBALIFE SKIN YÜZ TEMİZLEME JELLERİYLE CANLANDIRIN

Sıcak havaların gelişiyle beraber üstümüzdeki fazla kıyafetleri atarak cildimize hava aldırmaya başladık. Peki, cildinizi yaza onu canlandıracak ve nefes aldıracak kolay çözümlerle hazırlamak ister misiniz? Herbalife Skin temizleme serisinde yer alan Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli ve Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli ile cildinizi kolayca temizleyebilir içeriğinde bulunan vitaminlerle cildinizi temizlerken cildinize bakım da yapabilirsiniz.

 

İlave paraben ve sülfat içermeyen ‘Herbalife Skin Yüz Temizleme Jelleri’ ile cildinizi nazikçe temizleyebilir, yaz döneminde tazelik hissini doyasıya yaşayabilirsiniz.

 

Cildiniz Temizlenirken Ferahlasın

Herbalife Skin Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli’nin ferahlatıcı içeriğinin tadını çıkartabilir, cildinizi nazikçe temizlerken ferahlatabilirsiniz. Yumuşak dokusu ile ciltteki fazla yağın, kirin ve hafif makyajın çıkartılmasına yardımcı olurken içeriğindeki özlerle yumuşak ve nemli bir görünüm kazandıran Herbalife Skin Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli’nin özel olarak formüle edilmiş içeriğinde B3, C ve E vitaminleri, Aloe Vera ve hindistan cevizinden elde edilmiş temizleyiciler bulunmaktadır. Dermatolojik olarak test edilen jeli gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

Narenciye Özleriyle Işıldayın

Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli içeriğinde bulunan portakal, greyfurt özleri ve mikro taneciklerle yüzünüzün ışıltılı ve taze bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Klinik olarak test edilen ürün sadece tek kullanımda bile cildinizdeki sebum miktarında azalma görülmesine yardımcı olabileceği görülmüştür. Özel olarak formüle edilmiş içeriğinde bulunan B3, C ve E vitaminleri, Aloe Vera, portakal yağı/narenciye yağları, greyfurt yağı, elmadan üretilmiş temizleyici içerikler ve Jojoba tanecikleriyle cildinizin taze ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

 

Herbalife Skin Temizleme serisinde yer alan Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli ve Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli’nin her biri için tavsiye edilen satış fiyatı 64 TL’dir.

 

Herbalife Ltd. Hakkında

Herbalife, 1980 yılından bu yana insanların yaşamlarını değiştiren ürünler sunan global bir beslenme şirketidir. Herbalife’ın beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ürünlerine 90’ın üzerinde ülkede, Bağımsız Herbalife Üyeleri aracılığıyla ulaşılmaktadır.

Herbalife, dünya genelinde yetersiz beslenme ve aşırı kilo problemlerine karşı yüksek kaliteli ürünler sunarak mücadele etmede kararlılıkla ilerlemektedir.

Herbalife Aile Vakfı (HFF) ve Casa Herbalife programlarını destekleyerek yeterli beslenme imkanına sahip olamayan çocukların iyi beslenmelerini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca Cristiano Ronaldo, LA Galaxy ve diğer pek çok şampiyon sporcunun da içinde bulunduğu 190’dan fazla dünya çapında sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu yapmaktadır.

Dünya üzerinde 8 bin’den fazla çalışanı bulunan Herbalife, 2015 yılındaki net satışlarını 4,5 milyar dolar olarak açıklamıştır.

Herbalife International’e bağlı bir şirket olarak Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti., Herbalife ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi’dir.

Herbalife ürünleri, Bağımsız Herbalife Üyeleri aracılığıyla satışa sunulur.

Herbalife, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır.

Herbalife, Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nin Resmi Beslenme sponsorudur.

Herbalife ile ilgili daha fazla bilgi almak için Herbalife.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın