ARAMA YAP
Makyaj
0

Christian Louboutin Metalinudes Ruj ve Oje Koleksiyonunu Tanıtıyor

CHRISTIAN LOUBOUTIN METALINUDES LOUBILAQUE GROUPChristian Louboutin Metalinudes Ruj ve Oje Koleksiyonunu Tanıtıyor: Metalik Nude Tonlardan Oluşan bir Oje ve Ruj Gardrobu

Christian Louboutin parlak rugandan ayna etkisi yaratan ışıltılı detaylara ve altın geçişlerine yer veren ayakkabı, çanta ve deri aksesuar tasarımlarından ilham alarak, İlkbahar / Yaz koleksiyonunda Metalinudes isimli, metalik tonları bir araya getiren oje ve ruj seçeneklerini sunuyor. Kırmızı halıların da vazgeçilmezi olan altın, gümüş ve bronz ışıltıları bu sezon dudakları ve tırnakları istila ediyor.

Her ten rengine uyum sağlayabilme özelliğine sahip koleksiyonda nude tonları metalik parıltılarla buluşuyor, böylelikle doğallıktan ödün vermeden parlak ve dikkat çekici dudaklar ve tırnaklar  vadediyor.

Işığı ve sıcaklığı  yansıtan koleksiyon ile Christian Louboutin müşterilerine parlaklığı ön plana koyan, alışılmışın dışında metalik renkleri eğlenceli bir biçimde deneyimleme fırsatı veriyor.

Kromu andıran alüminyum ve tan opal mica pigmentleriyle zenginleştirilmiş formülü ile oje seçenekleri tırnaklara ışıltı verirken yoğun hacmi ile  tırnaklara güçlü bir renk görünümü kazandırıyor. Tek kat sürümde parıltılı ve kusursuz bir renk elde edilebiliyor. Her bir oje metalik, piton derisini andıran görünümlü, oldukça lüks ve şık kutularda satışa sunuluyor.

Aynı şekilde Metalinudes koleksiyonunda yer alan Loubilaque rujlar da pürüzsüz renk ve ışıltılı tonlar ile hayat buluyor. Parıldayan ten rengi tonlar, dudakların dolgun gözükmesini sağlayarak büyüleyici bir hava yaratıyor. Zengin içerikli renk ve parıltıyı dengeli bir şekilde birleştiren Loubilaque, bıraktığı lake yüzeyleri anımsatan, parlak ve yoğun renk veren özelliği ile dudak parlatıcılarından ayrılıyor.

 

CHRISTIAN LOUBOUTIN METALINUDES NAIL GROUP W/ SECONDARYRenkler

Goldissima: Bronz tonları içeren altın

Preciosa: Pembe Altın

Sınırlı Üretim: İriza : Platin Gümüş

Fiyat: 204 TL

Loubilaque

Goldissima: Turuncu bronz tonları içeren altın

Preciosa: Pembe Altın

Bronzissima: Koyu Bronz

Fiyat: 345 TL

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın