ARAMA YAP
Dekorasyon
0

Buka ile tarzını yansıt!

Buka’dan yeni ürün geldi. Özgün ve sıra dışı tasarım arayanlara özel yeni Polo koleksiyonu ile tanış!

Buka, değişen trendler ve kullanıcı beklentileri doğrultusunda koleksiyonuna yeni bir ürün ekledi. 2019’un mobilya trendlerinden yola çıkılarak geliştirilen Polo ile evler özgün ve sıra dışı tasarımlarla buluşuyor.

Modadan, kozmetiğe, tasarımdan dekorasyona kadar trendler her yıl değişim gösteriyor.

Yeni renkler ve koleksiyonlar, evini yenileyecek olanların mobilya seçimlerinde en önemli rolü oynuyor. Kişiselleştirilmiş ürün, renkli kombin, ahşap mobilya ve kadife dokuların öne çıktığı 2019 yılında, Buka da koleksiyonuna eklediği yeni ürünleriyle trendlere uyum sağlıyor.

İç mimarlar ve endüstriyel tasarımcılardan oluşan deneyimli tasarım ekibiyle birlikte dekorasyonda değişen trendleri, dünya çapındaki mobilya dinamiklerini göz önünde bulunduran Buka, bu gelişmeler doğrultusunda koleksiyona Polo’yu ekledi. Buka’nın 2019 koleksiyonunda öne çıkan yeni ürünü Polo, sıra dışı tasarımlarıyla dekorasyonda özgünlük arayanların tercihi olacak.

Klasik evlere hitap ediyor

Polo’nun zarif ve çağdaş tasarımı, oturma odanıza şık bir hava katarken, konfor ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılar. Ergonomik olmasının yanı sıra hafif ve sade görünümü ile yaşam alanınızı modernize ederek estetik bütünlüğünü sağlar. Geniş minderleri ve yuvarlak köşe hatlarıyla Polo, hem sportif hem de klasik evlere uyum sağlayan görünümüyle dikkat çekiyor. Polo’nun ikili, üçlü ve tekli seçenekleri bulunuyor.

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın