ARAMA YAP
Konser-Müzik
0

‘Bir Çocuk İçin Şarkılar’

Cem Adrian ve Dostlarından ‘Bir Çocuk İçin Şarkılar’

cem-adrian-bir-cocuk-icin-sarkilar224 Nisan Kartal/ Beyrut Performance Hall’de çok özel konser var……

Cem Adrian ve dostlarının aynı sahneyi paylaşacağı ve tüm gelirin bir çocuğun kritik ameliyatının gerçekleşmesi için kullanılacağı konser düzenlendi. Sosyal medya hesaplarındaki duyarlı paylaşımlarıyla ön plana çıkan Cem Adrian bu sefer sanatçı dostları ile Kartal / Beyrut’ta bir çocuk için şarkılarını söyleyecek. 25 bin TL toplanması hedeflenen konserde 500 bilet satışının gerçekleşmesi gerekmekte.

Derya Köroğlu, Ceylan Ertem, Mabel Matiz ve Manuş Baba ile konserde gerçekleştirilmesi gereken hedef için tüm çaba ve sevgi ile şarkılarını söyleyecekler. Sosyal medya hesabı üzerinden  Mabel Matiz: “Altın kalpli Cem Adrian böyle bir gece düzenliyor. Hepinizin desteğini bekliyoruz” şeklinde yaptığı paylaşım ile sevenlerine seslendi.

Konser ile ilgili Cem Adrian: “Tüm geliri ile bir çocuğumuzun kritik bir ameliyatının gerçekleştirilmesini sağlayacağız. Aile ve çocuğumuz hakkında detaylı bilgi vermek istemiyorum ancak 10 yaşında pırlanta gibi bir çocuğumuzun hayatının kurtulacağını söyleyebilirim. Hedefimiz 25bin TL. Bunu 500 bilet satışı ile sağlayabiliyoruz. Konsere gelemezseniz dahi Biletix’ten bilet alıp bu organizasyonumuza siz de destek olabilirsiniz.” söyleyerek destek beklediklerini belirtti.

Adrian, bu organizasyona emekleri ile destek veren  CES Productions, Beyrut Performance Hall, Biletix, tüm ekibi ve konsere katılacak müzisyen dostlarına teşekkür etti.

‘Bir Çocuk İçin Şarkılar’ organizasyonu 24 Nisan Pazartesi saat 22:00’de İstanbul Kartal Beyrut Performance Hall’de gerçekleşecek.

#CemAdrian #BirÇocukİçinŞarkılar #MabelMatiz #DeryaKöroğlu #CeylanErtem #ManuşBaba #BeyrutPerformanceHall #Konser #SosyalProje #Organizasyon #CESProduction

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın