ARAMA YAP
Yeni Ürünler
0

Biota artık Gratis’te!

Biota 59 Elements, İstanbul Kozyatağı Carrefour, Tepe Nautilus ve Maltepe Park ’da yer alan kendi mağazaları dışında şimdi de Türkiye’nin seçkin parfümerinin raflarında yerini almaya başladı.

Biota Laboratuvarları’nın perakende markası Biota 59 Elements, kişisel bakım market devi Gratis ile işbirliği yaparak perakende mağazacılığı pazarında büyümeye hız verdi. İşbirliği kapsamında Biota 59 Elements ürünleri, Gratis’in Türkiye genelindeki 44 seçkin mağazasında tüketicileri ile buluşuyor. Tüketiciler Gratis mağazalarında Biota’nın cilt bakım kategorisinde yer alan; nemlendirme, leke karşıtı, makyaj temizleyiciler, yoğun ve ilk kırışıklık karşıtı tüm ürün serilerini bulabilecekler.

Gratis’in hangi mağazalarında yer alıyor

İşbirliği kapsamında Biota ürünlerine Gratis’in İstanbul’daki Carousel, Metrocity, Optimum ve Flyinn AVM’lerinin yanısıra; Bahariye, Ethemefendi, Acıbadem, Cihangir, Çiftehavuzlar ve Şişli Caddesi mağazalarından ulaşmak mümkün. Ankara’da; Tunalı Hilmi, Mithat Paşa ve 7. Cadde’de, İzmir’de ise 1. Cadde ve Egepark AVM’lerdeki Gratis raflarında yerini alan Biota 59 Element ürünlerine Anadolu’da ise; Kayseri’de Forum, Gaziantep’te Primemall ve Sankopark AVM’lerde, Adana’da Kenan Evren caddesi mağazasından ulaşılabiliyor.

Türkiye de ilk kez dermokozmetik, kişisel bakım, makyaj ürünleri, vitamin ile mineralleri bir arada sunan mağazacılık konsepti ile Biota 59 Elements 2016 yılında kendi bünyesinde faaliyet gösteren 3’ü İstanbul’da, biri de Diyarbakır’da olmak üzere 4 mağaza açmıştı.

 

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın