ARAMA YAP
Dekorasyon
0

Baharın tazeliği Cotton Box ile yatak odalarınıza geliyor

Özgün tasarımlarıyla ev tekstilinin vazgeçilmez markalarından biri olan Cotton Box, yeni koleksiyonunda yer verdiği Candy serisiyle baharın enerjisini evlere taşıyor. Huzur veren pastel tonları tazecik çiçeklerle bir araya getiren tasarımlar, yatak odalarında mis kokulu rüzgârlar estiriyor. Seride yer alan Linda Gri nevresim takımı her dekorasyona uyum sağlarken, zarif duruşuyla yatak odalarına modernlik katıyor. Mint yeşilinin sakinliğini yataklara taşıyan Linda Mint nevresim takımı, oluşturduğu ferah ortamla rahat uyku sunuyor. Pudra rengini çiçeklerle buluşturan Linda Pudra ise baharın tazeliğini en güzel haliyle gözler önüne seriyor.

Sağlık dolu uykular

Doğal ham madde kullanımı ile tüketicilerin güvenini kazanan Cotton Box, bu sezon da kaliteli ve doğal içerikli tasarımlarıyla kullanıcılarının sağlığı koruyor. Tüm baskı ve boya aşamalarında Avrupa standartlarında üretim gerçekleştiren marka, hava geçirgenliği yüksek ve nefes alan pamuksu yüzeyi sayesinde vücut ısısını dengeliyor. Nevresim takımları, uyku esnasında terlemenin önüne geçerek alerji oluşumunu engelliyor.

Cotton Box online hizmetiyle güvenli alışveriş sunuyor

Ev tekstilinin yenilikçi ve özgün markası Cotton Box, koronavirüs salgınından korunmak amacıyla dışarıya çıkmayanlara evden güvenli alışveriş imkanı sunuyor. Nevresim takımı, yatak örtüsü, pike, battaniye ve banyo tekstili gibi geniş ürün gruplarıyla www.cottonbox.com.tr web sitesinden hizmet veren marka, tüketicilerin ihtiyacını en güvenilir şekilde karşılıyor.

#Cottonbox, #nevresim, #pike, #yatakortusu, #evtekstili

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın