ARAMA YAP
Kozmetik
0

Avrupa Onu Tercih Ediyor

Dünyada ülkemizin tanınmasına katkı sağlamış, Türkiye’yi sağlık, güzellik ve kozmetik alanında temsil eden başarılı firmalarımızdan bir tanesi olan Akten Kozmetik, yapmış olduğu doğal ürünlerin, dış ülkelerde talep görmesi üzerine, yeni kararlar aldıklarını belirterek; yurt dışında Hollanda, Almanya, İsviçre ve Belçika gibi pek çok ülkede yeni yatırımlara başladı.

Türk kozmetik şirketi, ürünlerinde doğallık konusunda hassas olduğunu vurgulayarak; 30.yılında 30 milyon  TL hedeflediğini belirtti. ‘’Doğallığı yaşamak hakkınız!” sloganı ile iki yüz yirmiden fazla ürün çeşidine sahip olan Thalia Natural Beauty markasıyla, kozmetik sektöründe sağlam adımlarla ilerleyen Akten Kozmetik, yeni yıla iddialı giriyor. Kuruluşunun 30. yılı olan 2018’de, ilk konsept mağazasını İstanbul’da açacak ve yıl içinde Türkiye’deki mağaza sayısını dörde çıkaracak olan firma Genel Müdürü Gökhan Kara; Türkiye’de doğan % 100 yerli bir kozmetik markası olmanın haklı gururunu taşıdıklarını söyleyerek, “Global markalar arasındaki yerimizi sağlamlaştıracaklarının’’ üzerini vurguladı

Avrupa ülkelerine ihracatlarını Hollanda’da bulunan Thalia Cosmetics isimli şirketleri üzerinden yürüttüklerini ve Thalia Natural Beauty markasına Avrupa’dan ciddi mağaza talebi geldiğini belirterek, 2018 yılı içinde Hollanda, Almanya, İsviçre ve Belçika’da da konsept mağazalar açacak olan firmanın genel müdürü Kara 2018 yılıyla ilgili şunları söyledi:

“2018 bizim için gerçek bir atılım yılı olacak.2018 yılında hedefimiz 30 milyon TL..

İhracat yaptığımız ülkelerin sayısını ise yirmiden yirmi yediye çıkaracağız”

“Yeni ürün geliştirme noktasında teknolojinin ve Ar-Ge’nin gücüne inanıyoruz. 2018 yılında Ar Ge merkezinin açılışı olacak.Yeni Ar-Ge merkezimiz ürünlerimize olan güveni daha da artıracaktır”

 

 

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın