ARAMA YAP
Hediye
0

Anneler Günü’nde annenize daha sağlıklı bir cilt hediye edebilirsiniz

Alerji testlerinden geçirilmiş, parfüm, ftalat ve paraben içermeyen formülleriyle cildin en iyi dostlarını bir araya getiren Clinique, bu yıl annenize en iyiler seçkisini sunuyor. Annenizi bu yıl Clinique ile şımartın.  

Clinique, sağlıklı ve ışıldayan bir cilt için doğru ürün kombinasyonları ve cilt bakımının tamamlayıcı niteliğindeki makyaj ürünleriyle sadece mutlu bir cilt için çalışıyor. 1968’den beri güvenilir formüller üzerinde çalışan Clinique’i içiniz rahat bir şekilde annenize önerebilirsiniz.

Clinique’in tüm dünyada en çok sevilen cilt bakım ve makyaj ürünlerinden oluşan seçki özel ışıltılı çantasıyla birlikte Anneler Günü için raflarda yerini alıyor. Kitin içerisinde Moisture Surge 72 Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici Krem, Take The Day Off Göz ve Dudak Makyaj Temizleyici, Smart SPF15 Akıllı Koruma Teknolojili Gündüz Kremi, High Impact Çift Taraflı Maskara Bazı + Maskara, Rinse Off Temizleyici, Even Better Lip Pop Ruj Delicate Rengi, Cheek Pop Allık, Fresh Pressed C Vitaminli Toz Temizleyici, Dramatically Different Nemlendirici, Arındırıcı Losyon Tonik No:3, Liquid Facial Soap Mild Temizleyici ve Simli Makyaj Çantası yer alıyor.

Bu sınırlı sayıdaki kit Anneler Günü’ne özel indirimli fiyatıyla 1116 TL yerine 399 TL. Ayrıca Anneler Günü’nde tüm cilt bakım ve makyaj ürünlerinde geçerli %30 indirim sunuluyor.

 #hediye, #bakim, #Clinique, #bakim, #annelergunu

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın