ARAMA YAP
Alışveriş & Kombin
0

Dünyanın en büyük gözlük markalarının yeni kolesiyonları Marchon’da

Dünyanın en büyük gözlük ve güneş gözlüğü üretici ve distribütörlerinden Marchon Eyewear, bünyesinde bulunan Calvin Klein, Calvin Klein Collection, Calvin Klein Jeans, Chloé ve Lacoste‘un yeni koleksiyonlarını sunuyor.

Calvin Klein Collection, yenilikçi ve sofistike tasarımlarla özdeşleşmiş kültürel kaynaklardan ilham alan, dünya çapında etki sahibi kişilere hitap ediyor.  Koleksiyonda yer alan zengin renkler ve sanatsal detaylar minimalist bir tasarım estetiği sağlıyor. Bu ürünlerde bütün marka işaretleri ortadan kaldırılıyor, dış yüzeyinde hiç logo görünmeyen çerçevelerle minimalizme yeni bir boyut kazandırılıyor.

Calvin Klein, ayırt edici renk paletlerinde modern siluetlere odaklanan bir spor giyim ve aksesuar markası. İkonik, temel ve moda ürünler sunan Calvin Klein, yoğun sofistike duyguları özgün bir çizgi ile dengeliyor. Calvin Klein gözlükleri, geleceğin moda stilleri ve cesur renklerinde yenilikçi tasarım detayları barındırıyor. Tutku barındıran bu gözlük tarzı şehirli, yaratıcı ve bağımsız kişilere hitap ediyor.

Calvin Klein Jeans  güneş gözlükleri, günümüz gözlük trendlerine paralel, kışkırtıcı ve uyumlu bir tavır ortaya koyuyor. Koleksiyonda  baskılı ve desenli camların yanı sıra özel renklerde camları vitrine çıkaran, trend belirleyici, farklı bir tarzı selamlıyor. Bu sezon cesur renk patlamaları ve karma materyallerin benzersiz bir karışımı markanın genç ve dinamik imajını yansıtıyor.

Chloé, kadın ruhuna hitap eden kimliğini, gözlük koleksiyonuna da taşıyor. Feminen, cazibeli ve modern kadının özgür ruhu, Chloé kadının stilinin merkezinde yer alıyor. Markanın hazır giyim koleksiyonunu tamamlayan gözlük koleksiyonunda yumuşak mataryeller ve yuvarlak şekillerin yanı sıra sıcak tonlar ve kum rengi tonları gibi renkler, markanın ikonik tarzıyla buluşuyor. Retrodan pilot tarzına, maksimalist ve modası geçmeyen bir tarza kadar uzanan modeller, Chloé kadının renkli dünyasına göz kırpıyor.

Lacoste’un yeni gözlük koleksiyonu teknik kaliteyi çağdaş stille birleştirerek markanın mirasını ve dinamik, spor karakterini yansıtan, sofistike ve çok yönlü bir görünümü yansıtıyor. Hafif ancak işlevsel tarzlar oluşturmak için incelikle işlenmiş malzemeler, zarif renk kombinasyonları ve özgün tarzda logolar koleksiyonda dikkat çekiyor. Detaylar ilhamını 1980’ler tarzı grafikler ve ikonik Lacoste kıyafetlerinden alıyor.

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın