ARAMA YAP
Söyleşi
0

14 ŞUBAT’TA SEVDİĞİNİZE SAĞLIK HEDİYE EDİN!

14 Şubat’a sayılı günler kala sevginin günü için alışveriş listeleri oluşturulmaya başlandı bile. Peki bu özel günde sevdiklerinize sağlıklı hediyeler almak istemez misiniz? Hediye almak, hatırlamak, hatırlanmak, değer vermek çok güzel duygular… Bu duyguları yaşamayı, yaşatmayı sevmeyen yoktur. Fakat daima ne almalıyım diye kendi kendimize kalıyoruz ve işin içinden çok zor çıktığımız zamanlar yaşıyoruz. Bu duygulara son verecek, sevdiğiniz kişiyi daha da önemsediğinizi gösterecek hediye alternatiflerini Arestetik’ten Diyetisyen Özden Kaçar aktardı.

‘’Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda!’’ Demesi İçin: Adımsayar

Günlük yaşantımızda hepimiz kendimize ‘’ne kadar adım attım bugün’’ diye soruyoruzdur. Sevdiğiniz kişiye adımsayar satın alarak günlük yürüyüşlerinde kendisine eşlik etmek keyifli olmaz mı? 10.000 adımı birlikte tamamladığınız günlere…

Disiplin Şart Diyenlere: Mutfak Terazisi

Hedefi kilo vermek olan ve porsiyonlarını dengelemekte zorluk yaşayan sevdiklerinize diyetine uyumunun tam olması için mutfak terazisi satın alabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz kişi öğünlerinin porsiyonlarını dengeler, hedefine çok daha kısa sürede ulaşır.

Muhteşem 3’lü: Meyve-Sebze-Kuruyemiş Sepeti

Sevdiğim kişi sağlıklı gıdalarla beslensin, kan değerleri düzelsin, ideal kilosuna ulaşsın diyorsanız bu hediye alternatifi kaçmaz. Kendisine sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getireceği bu paketteki yiyecekleri günlük porsiyonlara bölerseniz işini çok daha kolaylaştırmış olursunuz.

Hareket Şart Ama Süsümden Ödün Vermem Diyenlere: Sporcu Kıyafeti

O süsüne çok düşkündür, modayı sporda da takip eder diyorsanız kendisine spor kıyafeti alın. Böylece çeşit çeşit olan spor kıyafetlerine siz de katkıda bulunmuş olursunuz, fit yaşamında yanında bulunduğunuzu kendisine hatırlatmış olursunuz.

Huzur Arayanlara: Kar Küresi

Sakin ve huzurlu yaşamı sever, masa başında beni daima hatırlar diyorsanız kar küresinin mevsimi olmaz. Bu anlamlı hediye sayesinde canını sıkan, stresli olduğu anlarda sizi hatırlar ve gülümser.

Klasik Sevenlere:  Kupa veya Sürahi!

Ben yine de riske girmeyeyim diyorsanız en temiz, risksiz hediye sevdiğiniz kişinin su içmesini sağlayacak alternatifler. Günlük ne kadar su içtiğini takip edebileceği sürahi alternatifi veya yeşil çayını demleyebileceği bir kupa satın alabilirsiniz. Üzerinde teşvik edecek, keyifli yazılar olanlarsa sevgide ekstra bonus kazandırıyormuş.

#sağlık, #hediye, #14Şubat, #sevgililergünü

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın