ARAMA YAP
Hediye
0

Yılbaşında evde hoş vakit geçirmek isteyenler için: Hasbro Gaming kutu oyunları

Dünyanın en iyi oyun deneyimini yaşatma hedefiyle çalışan Hasbro Gaming, her sene olduğu gibi bu yılbaşı gecesinde de eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için en sevilen kutu oyunlarıyla evinize konuk oluyor.

Hasbro Gaming’in en sevilen oyunlarından Monopoly, Monopoly Ödüllü Bankacılık, Monopoly Şanslı Kaybedenler, Cluedo Yalanın Peşinde, Jenga, Tabu ve Tabu XL, Monopoly Jr, Cluedo Jr ve Risk Jr kutu oyunları yılbası gecesinde yine çocukların vazgeçilmez eğlencesi oluyor.

Hasbro Kutu Oyunları

Monopoly: Dünyanın en sevilen emlak ticareti oyunu Monopoly, herkese oyunda bile olsa emlak kralı olma şansı veriyor.

Monopoly Ödüllü Bankacılık: Monopoly Ödüllü Bankacılık, oyun sırasında tüm işlemleri yapabileceğiniz bir elektronik bankacılık ünitesi içeriyor ve benzersiz ödüllerle heyecanı artıyor.

Monopoly Şanslı Kaybedenler: Monopoly oyununun bu eğlenceli versiyonu, kaybetme kavramını tamamen değiştiriyor ve onu kutlanan bir olaya dönüştürüyor. Oyuncular, Kodes’e girme, bir mülkün kirasını ödeme veya iflas etme gibi normalde can sıkıcı durumlarda para kazanabiliyor.

Cluedo Yalanın Peşinde: Cluedo Yalanın Peşinde oyununda oyuncular, malikanesinde bir cinayete kurban giden Dr. Black’i kimin, hangi silahla, nerede öldürdüğünü bulmaya çalışıyor. Bu gizemi çözmek için yapmanız gereken ilk şey kimin dürüst olduğunu ve kimin yalan söylediğini bulmak.

Jenga: Jenga ile yılbaşında eğlence patlamasına hazır olun! Arkadaşları, yeteneği, gizemi, kahkahayı ve biraz da şansı bir araya getiren bir oyun deneyimi ister misiniz? O zaman Jenga’yı deneyin! Bu, oynayan herkesin heyecandan yerinde duramayacağı, yerçekimine meydan okuyan harika bir oyun. Jenga’da amaç tahta blokları çekerek kulenin üstüne koymak, tabii kuleyi devirmeden!

Tabu: Diyolaglarıyla ünlü, kahkaha yüklü efsane Tabu ile yılbaşı partinizde eğlenceyi garantileyin. Üstelik Oyun Değiştirme Zarı ile oyun 5 farklı şekilde oynanabiliyor.

Tabu XL: Tabu XL, yılbaşı partileri için bol kahkahalı ve sıra dışı bir oyun… Bu oyunda kelimeleri, sadece Tabu kelimeleri kullanmadan değil sınırlı sayıda kelimelerle, çizerek veya mor Tabu kuklasıyla da anlatabilirsiniz.

Monopoly Junior:  Monopoly Junior ile çocuklar Minik Köpek, Minik T-Rex, Minik Penguen ve Oyuncak Ördek gibi sevimli piyonlarla oyun alanında dolaşabilecek; Dondurmacı, Kaykay Parkı, Hayvanat Bahçesi gibi eğlenceli hanelerde durup onları satın alarak, Şans kartları çekerek ilerleyecek ve eğlenceli bir şekilde para kazanmayı öğrenecekler.

Cluedo Junior: Cluedo Junior’da çocuklar; hangi oyuncağın, kim tarafından, ne zaman kırıldığını bulmaya çalışıyor. Zar atarak oyun alanında ilerliyor ve ipuçlarını bulmak için karakterlerin veya mobilyaların altına bakıyorlar.

Risk Junior: Engin denizlerde hazine için kapışın! Bu oyun, çocuklara efsanevi Risk oyununu tanıtmanın harika bir yolu olacak. Risk Junior; kolayca anlaşılabilir kurallara, heyecan verici bir korsan temasına ve çarpıcı, renkli çizimlere sahip. Çocuklar büyük gemi piyonlarını oyun alanında dolaştırıp saklı hazineleri ararken adaları da fethetmeye çalışıyor.

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın