ARAMA YAP
Dekorasyon
0

Madame Coco’dan yaşam alanlarınızı ferahlatacak tavsiyeler

Karantina sürecinde evde geçirilen zamanı faydalı hale getirmek mümkün. Kişisel bakım ürünlerinden dekorasyon ürünlerine, ev tekstilinden mutfak ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Madame Coco, evleri ve tüm yaşam alanlarını ferahlatacak ve düzenleyecek tavsiyelerde bulunuyor.  

Baharın enerjisinden ilham alarak uygulayacağınız ufak ancak ortamın tüm havasını değiştirecek düzenleme fikirleriyle bile evinize yeni bir soluk getirebilirsiniz. Bu şekilde evinizdeki kullanılabilir alanları daha işlevsel ve fonksiyonel bir hale getirirken eşyalarınızın da düzenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.

Depolama çözümleri ile fazla eşyalarınızı düzenleyin

Yatak altına ya da dolap içine yerleştirilecek hurçlar, sepetler ve kutular, eşyaları saklamak için alanı en etkili şekilde kullanılmasını sağlayan vazgeçilmez düzenleyicilerdir. Özellikle vakumlu hurçlar ile dolaplarınızda ekstra alan bile kazanabilirsiniz. Giysiden oyuncağa, yorgandan nevresime kadar her türlü eşyayı hem düzenli hem de temiz tutmak için oldukça ideal olan hurçlar dolap içlerinizde dağınıklığı ve fazlalığı toparlayarak şık ve düzenli bir görüntü yaratacak.  Çok amaçlı olarak kullanılacak hasır sepetler ise dekoratif depolama çözümü sunarken, görünümüyle mekânlara hoş bir hava da katıyor.

Bahar esintisiyle evinizin dekorasyonuna ufak dokunuşlar ekleyin

Bahar temizliğinize fazla ve atıl olan eşyalarınızı ortadan kaldırarak başlayabilirsiniz. Yeni düzenleme sonrası evinize ferahlık gelirken, mevsime uygun ufak tefek dekoratif değişiklikler de yapabilirsiniz. Renkli dekoratif kırlentler, aksesuar ve biblolar, kilim ve halılarla baharın enerjisini evlerinize yansıtabilirsiniz.

#dekorasyon, #madamecoco, #hasirsepet, #kırlent, #aksesuar, #biblo, #kilim, #hali, #evtekstili

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın