ARAMA YAP
Gündem
0

İspanya’nın 1 Numaralı Profesyonel Saç Boyası Markası Montibello Türkiye’de!

50 yıllık geçmişe sahip, dünyaca ünlü İspanyol profesyonel saç boyası, saç bakımı ve saç şekillendirme ürünleri markası Montibello, kozmetik ve kişisel bakım kategorisinin lider şirketlerinden Kopaş Kozmetik güvencesiyle Türkiye pazarına girdi. Montibello, Avrupa’dan Amerika ve Asya’ya genişleyen servis ağıyla uzun yıllardır kuaförlerin ilham kaynağı olmayı sürdürüyor.

Ürün kalitesini ön planda tutan Montibello, inovasyon ve Ar-Ge’ye yoğun yatırım yapan bir marka. Montibello; profesyonel saç boyama, saç bakımı ve saç şekillendirme ile ilgili öncü fikirleri, güçlü uluslararası deneyimi ve saç tasarımı alanındaki trend öngörüleriyle profesyonellerin güven duyduğu bir marka olma özelliği taşıyor. İspanya dışında, pek çok ülkede de başarı elde eden Montibello, stratejik açıdan çok önemli bir pazar olan Türkiye’de de iddialı.

Kopaş Kozmetik, bünyesinde bulundurduğu Dalin, Sesu, Alix Avien, XO, Voila, Ivola, Alix Professional, Dr. Beckmann ve Foot Doctor gibi kozmetik ve kişisel bakım markaları, 46 yıllık deneyimi ve Türkiye’deki birçok hanenin vazgeçilmezi olan ürünleriyle; yıllardır Türk tüketicilerinin hayatlarında bulunuyor. Alix Professional ve Ivola gibi profesyonel saç boyası markalarıyla bu alanda uzun yıllara dayanan deneyimini kanıtlayan ve kuaförlerin yanında olan Kopaş Kozmetik, şimdi de bu sektörde ürünleri ve inovatif bakış açısıyla fark oluşturan Montibello ile iş birliği yaparak gücüne güç katıyor.

Kopaş Kozmetik Genel Müdürü Onur Özyurt, “Montibello yalnızca İspanya’nın değil, dünyanın en önemli güzellik ve bakım markalarından biri. Saç tasarımı sektöründe global trendleri belirleyen öncü bir rol üstleniyor. Biz de bu iş birliğiyle global trendlere daha yakın olma, farklı ülkelerde varlığı olan bir kozmetik markasının iletişim ağında olma ve global dünyaya açılma avantajlarına sahip olacağız. Kopaş Kozmetik olarak dağıtımdaki deneyimimiz ve güvencemizle Montibello ürünlerini Türkiye’deki kuaförlerle buluşturacağız ve gücümüze güç katarak yanlarında olmaya devam edeceğiz. Kozmetik sektöründeki payımızı arttırma ve büyüme stratejimize katkıda bulunma açısından Montibello iş birliği önemli bir rol oynayacak” dedi. Montibello, Türkiye’de seçkin kuaförlerde bulunacak.

# Montibello, #ispanya, #kozmetik

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın