ARAMA YAP
Gelin
0

English Home’un Yeni Teması “Düğün Hazırlıkları” İle Çeyizler Güzelleşiyor!

English Home’un Yeni Teması “Düğün Hazırlıkları” İle Çeyizler Güzelleşiyor!
English Home yeni teması “Düğün Hazırlıkları” ile en özel anlarınızda da yanınızda olarak çeyizlerinizi güzelleştiriyor!
Her şeyin eksiksiz olmasını istediğiniz çeyiz serüvende birçok detay ile karşı karşıya kalmanız mümkün. Bu süreçte en güzel ürünlere ulaşmanız için özel tasarlanan yeni tema “Düğün Hazırlıkları” 6 Nisan’da tüm mağazal

arında!

ceyiz-2

 

Yatak odasında zarafet ve şıklığı tercih edenler için;

“Düğün Hazırlıkları” temasında yer alan jakarlı açık pembe ve altın rengi yatak örtüsü takımları, damasque dantelli nevresim takımları; yatak odasında zarafet ve şıklığı arayanların vazgeçilmezi olacak.

Düğün hazırlıklarınızda tarzınız ile faklılaşın!

İsimlerinizi veya dilediğiniz sözleri kendinize özgün tasarımınız ile yazarak, misafirlerinizi özel mesajlarınız ile karşılayabileceğiniz; ayaklı karşılama çerçevesiyle davet alanınızı özelleştirin.

Temada yer alan “Bride” yazılı saten kimono; en heyecanlı hazırlık anınızda bile şıklığınızdan ödün vermemenizi sağlayacak.

Dantelli çeyiz bohçası, içerisinden dantelli söz tepsisi ile romantik şıklığı özel anlarınıza taşıyın.

ceyiz-4

Mr&Mrs yazılı özel desenli seramik diş fırçalıkları ile banyonuzda esprili bir farklılık kazandırabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızda şıklık ve zarafet!
Bride yazılı uyku gözlükleri, pembe saten pijamalar, dantelli bambu kadın, bambu erkek bornoz setleri, özel tasarımlı ev terlikleri ile şıklığınızı ve zarifliğinizi yaşam alanlarınızın her yerinde hissettirin!

Sınırlı sayıda üretilen tema ürünlerine ulaşmak için; 300’ü aşkın mağazasından size en yakın olanını ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz English Home online mağazasına ulaşabilir, kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın