ARAMA YAP
Parfüm
0

Caudalie ile annenizin kokusu da eşsiz!

Anneler Günü’nde annenize Caudalie’nin eşsiz notalara sahip parfümlerinden birini hediye edin.

Üzüm Çiçeği, sedir ve mandalina-greyfurt notaları içeren Fleur De Vigne ile beyaz misk, iris ve portakal çiçeği esintilerinin birbirine karıştığı Eau Des Vigne’den birisi tam da anneniz için… Anneniz kadar eşsiz…

Caudalie romantik, büyüleyici ve duygusal parfüm koleksiyonuyla annenizin özel hissetmesini sağlıyor. Çiçeğin, meyvenin ve eşsiz bitkilerin karışımından oluşan bu iki özel parfüm kokularıyla tüm duyuları harekete geçiriyor.

Annenize, özel kokulardan birini hediye edin…

Fleur De Vigne

Anne Filipo imzası taşıyan Bordeaux bölgesinde haziran ayının sonunda açan üzüm çiçeklerinin kokusuna rastlayabilirsiniz. Bu üzüm çiçekleri açtıkları tarihten 100 gün sonraki hasat zamanını müjdeler. Parfümde üzüm çiçeği ve sedir notalarının yanı sıra bir tutam da pembe biber ve canlandırıcı karpuz notaları bulunuyor.

Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 155 TL’dir.

Eau Des Vignes

Eau Des Vignes notalarında yoğunluk için limon, tatlılık için bergamot ve kadınlığı ön plana çıkarmak için portakal çiçeği barındırıyor. Keyif veren, arzuları harekete geçiren, tazelik saçan kokular. Sonrasında ise hafif baharat kokularıyla zenginleştirilmiş, aromatik ve yumuşak bir geçiş. Süsenin zarafeti, adaçayının (amber ve ot kokularıyla) insanı harekete geçiren kokusu ve hepsini tamamlayan güçlü pembe biber ile kadın ruhunu okşayan eşsiz bir dokunuş hayatımız giriyor.

Anneniz, asaletine yakışan bu kokularla sevginizi hep teninde hissetsin.

Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 155 TL’dir.

Caudalie yalnızca yetkili eczanelerde satılır.

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın