ARAMA YAP
Spor-Egzersiz
0

Avon’dan evde spor yapmak isteyen kadınlara spor kıyafeti alternatifleri

Evde spor yapmak, hem bedene hem de ruhu iyi gelir. Avon, kadınları evde spor yapmalarına teşvik ederken, spor taytlardan, sporcu sütyenine ve spor üstlere kadar ürünlerini www.avon.com.tr adresinde kadınların beğenisine sunuyor.

Küçük egzersizlerle spor yapıp hem bedenimizi, hem de zihnimizi dinç tutabiliriz

Evde düzenli egzersiz yapmak, kilomuzu kontrol edebilmemiz dışında, sağlık açısından da oldukça önemli. Bunun için geliştirilen platformlar, kullanıcıların dışarıdaymış gibi evde spor yapmalarını da sağlıyor. Akıllı telefon uygulamalarında yer alan videolu hareketler, kullanıcıların evde yaptıkları hareketlerle formda kalmasını sağlıyor. Kısacası evde spor yapmak için sunulan birçok farklı çözüm var.

Evde yapılan spordan verim alabilmenin püf noktası; doğru kıyafeti seçebilmek… Hem sağlığı korumak, hem de motivasyon ve dayanıklılığı artırmak adına, spor malzemelerini seçerken dikkat edilmesi gereken pek çok detay bulunuyor. Bol kıyafetler rahat hareket etmeyi engellerken diğer yandan da performansı negatif etkileyebilir. Bu sebeple spor kıyafetlerini seçerken içinde rahatlıkla hareket edilebilecek esneklikte olmasına dikkat etmelisiniz. Avon, özellikle bu günlerde evde hareket edilmesini savunarak, spor taytlar, spor üstler ve sporcu sütyenleriyle kadınları spora teşvik ediyor.

AVON Kate Spor Taytı ( Yanları dikişsiz, Cep telefonu koyulabilen cep, esnek kumaş, paçaları file detaylı); 69.99 TL

AVON Eva Sporcu Sütyeni; 39.99 TL

AVON Allison Spor Üst; 39.99 TL

#Avon, #spor, #tayt, #sporcu, #sporüst, #sportaytı, #egzersiz, #dikişsiztayt, #tarz

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın