ARAMA YAP
Alışveriş & Kombin
0

Anneler Günü için hediye alternatifleri Bella Maison’da

Ev tekstilinde renklerin markası olan Bella Maison, Anneler Günü’nde annesine sevgisini göstermek isteyenlere birbirinden şık ve özenli seçenekler sunuyor.

Annelerimize sevgimizi göstermenin bir zamanı olmasa da Anneler Günü yılın en özel günlerinden biri olmaya aday. Annesi ve annesi kadar değer verdiği yakınlarıyla birlikte keyifli anlar yaşamak, emekleri için onlara teşekkür etmek isteyenler için Bella Maison, Anneler Günü’nde birbirinden renkli ve şık alternatifleri bir araya getiriyor. Rahatlığı ve zerafetiyle öne çıkan ev giyim kıyafetlerinden şık pijamalara, sürpriz sofralar kurmaya yardımcı renkli sofra gruplarından dekoratif ürünlere pek çok hediye seçeneği sunuyor.

Bella Maison sofra ürünleriyle, annelere unutulmaz sofralar kurma fırsatı

Bella Maison, annesi için keyifli bir güne sürpriz sofralar kurarak özel anlam katmak isteyenlere, kahvaltı takımlarından akşam yemeklerine kaliteli ve renkli sofra gruplarından alternatifler sunuyor. Ailece edilecek kahvaltılara gold rim detaylı kapaklı kahvaltılık setleri ve mavi tabak serisi eşlik ediyor. Özel bir akşam yemeği hazırlamak isteyenler için sezon koleksiyonunun öne çıkan pembe tabak takımları, şık kadehlerle kombinleniyor, kek standları tatlı sunumuna zenginlik katıyor.

#annelergunu, #pijama, #hediye, #sunum, #anne, #kahvaltitakimi, #evgiyim, #renklisofralar, #hediyealternatifleri

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın