ARAMA YAP
Makyaj
0

Ali Rıza Özdemir’den Nude Makyaj Önerileri

L’Oréal Paris Makyaj Tasarımcısı Ali Rıza Özdemir’in makyaj önerileri de yaz aylarında kazandığınız bu bronz görünümü daha da çarpıcı hale getirecek.

Yaz sezonunun sonlarına yaklaşırken güneşin etkisiyle bronzlaşan cildimiz daha canlı bir görünüme kavuştu. Yaz döneminin vazgeçilmezi
olan bronz ten ise doğal görünümlü makyajla birleştiğinde oldukça çekici bir hale geliyor. Bronz tenimize yapacağımız nude tonlarındaki makyaj ile bronz tenimizin ışıltısını ve güzelliğini ortaya çıkarırken, buna eşlik eden kıvrık kirpikler ve doğal görünümlü kaşlar da bu güzelliği tamamlayacak.

L’Oréal Paris Makyaj Tasarımcısı Ali Rıza Özdemir, kadınların vazgeçilmezi olan bronz tene uygulanacak makyaj önerileri için şunları söyledi:
“Bronz ten makyajının ilk adımı koyulaşan ten rengiyle uyumlu bir kapatıcı tonu seçmektir. L’Oréal Paris’in True Match Fondöten’i bronzlaşan teninize en uygun rengi bularak canlı bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Şimdi, bronz tene en iyi gidecek makyajı başlatabiliriz. Yazın çok rahat kullanılabilecek, hem şık görünümlü hem de sade duran makyaj tarzlarından birinin de nude makyaj olduğunu düşünüyorum. Bronz tene uygun olabilecek bu makyajda benim önerim gözde hem far hem de baz özelliği taşıyan L’Oréal Paris’in yeni Nudist serisinden; Infaillible Nudist Eye Paint. Bu jel farlar hem doğal bir görünüm kazandırıyor hem de kışın daha iddialı makyajlara geçişte baz olarak da rahatlıkla kullanılabiliyor. Aynı serinin nude tondaki Infaillible Nudist Lip Paint mat likit rujları ise bronz ten makyajının tamamlayıcısı oluyor.”
“Sıra bakışlarda; yazın bronzlaşan tenin kendine has güzelliği ile makyajda sadeliğe gitmek uygun bir tercih. Çoğu zaman hacimli, uzun ve kıvrık görünen kirpikler bile, kadınların en güzel halini yansıtmak için yeterli olabiliyor. Göz makyajında benim tercihim tüm bu özellikleri tek bir maskarada buluşturan L’Oréal Paris’in Miss Baby Roll maskarası. Bakışları öne çıkarmanın yollarından biri de kaşları belirginleştirmek. L’Oréal Paris’in yeni kaş kalemi Brow Artist Xpert, kendinize en uygun rengi bulmanıza imkânı veriyor ve uygulama kolaylığı sağlayan fonksiyonel yapısı ile küçük dokunuşlarla doğal bir bitiş sağlıyor.”

Bronz tenimizin rengini bulmak çok kolay: True Match Fondöten

Yazın bronzlaşan ten için uygun fondöteni bulmak kimi zaman zor bir seçim oluyor. Zengin renk seçeneği ile bu durumu zor olmaktan çıkaran
True Match Fondöten_59,99 TL, cilt kusurlarını kolaylıkla kapatırken cildin pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlıyor.

Nude tonlarındaki mat deneyim: Nudist

En sevilen nude tonlarını hem dudak hem de göz makyajı için bir araya
getiren L’Oréal Paris’in yeni serisi Nudist, ultra yoğun, ultra kalıcı mat likit
rujları Lip Paint_37,99 TL ve jel göz farları Eye Paint_39,99 TL ile bronz
tende doğal görünümlü makyajın keyfini yaşatıyor. En istenen ve en çok
satan nude tonların buluştuğu Nudist serisi, göz ve dudak makyajınızın
tamamlayıcısı oluyor. Lip Paint’in 209 Nude On Fleek, 210 Dead Lips, 212
Nude-Ist, 213 Stripped Brown renkleri dudaklarınızda nude tonlarını
yaşatırken, Eye Paint’in 205 Cocky Bisque, 306 Nudist, 305 Peach Me Babe
renkleri göz makyajınızın tamamlayıcısı oluyor.

Kirpik kıvırıcınızla vedalasın: Miss Baby Roll Maskara

Yeni yoğun hacimli, tüm gün kıvrık, aşık eden kirpik görünümünü Miss Baby
Roll Maskara_46,99 TL ile keşfedin! Yoğun hacim veren kıvırıcı fırça sayesinde
kirpik kıvırıcıları tarihe karışıyor. Hızlı formülü ile saniyeler içerisinde tüm
gün kıvrık görünümlü kirpiklere ulaşmanızı sağlayan maskara, topaklanma
yapmadan kirpikleri baştan sona kıvırıyor ve kalınlaştırıyor. Aşık edecek
bakışlara Black ve Indigo Gum renk seçenekleriyle ulaşırken yoğun, hacimli ve
kıvrık kirpiklere sahip olacaksınız.

Kaslarda dogal ifade: Brow Artist Xpert

L’Oréal Paris’in kaş segmentindeki yenilikçi ürünü Brow Artist Xpert_41,99 TL kaşına uygun rengi bulamayan tüm kadınların çağrısına cevap veriyor. Kaşlarını belirginleştirmeyi seven ama doğru rengi bulamayankadınlar, hem kendilerine uygun
renkle kaşlarını belirginleştirecekler hem de etkileyici bakışlarıyla kendilerini ifade edecek. Kaşın şekline uygun üçgen ucuyla mükemmel bir şekilde kaşı çerçeveleyen ve dolduran Brow Artist Xpert, yumuşak şekil verici fırçası sayesinde küçük dokunuşlarla doğal bir bitiş sağlıyor. Özel formülüyle sabitleyici özelliğe sahip yeni kaş kalemi Brow Artist Xpert, kalemtıraşa ihtiyaç duymadan uzmanlığını gerçekleştiriyor.

 

#lorealparis, #AliRızaOzdemir, #TrueMatch

Paylaş:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Bir cevap yazın